Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кличко анонсував відкриття оновленого парку в центрі Києва

Наразі там тривають фінальні роботи.

Мер столиці Віталій Кличко заявив, що парк Володимирська гірка планують відкрити 25 травня, напередодні Дня міста Києва.

Про це Кличко написав у своїй сторінці у Facebook.

"Уже наступними вихідними кияни та гості нашого міста зможуть оцінити оновлену зону відпочинку", – написав мер Києва. Також він оприлюднив відео про те, як оновлюють парк. Мер написав, що сьогодні там тривають фінальні роботи.

За його словами також киплять роботи на Старокиївській горі. Там згодом буде відкрито нові сходи від Пейзажної алеї до урочища Гончарі-Кожум’яки.

Нагадаємо, у січні Кличко розповів про грандіозну реконструкцію улюблених місць киян та візитівок столиці. Тоді планувалось завершити реконструкцію Пейзажної алеї, Алеї художників, навести лад із торгівлею на Андріївському узвозі, продовжити реконструкцію зоопарку, оновити Володимирську гірку та Київський фунікулер.

ВідеоСтоличні фонтани відновлять роботу із музично-світловим шоу

Поки нагорі миють, чистять і відновлюють поцуплені відвідувачами деталі, під землею перевіряють труби і налаштовують техніку. Відкрити сезон обіцяють 1 травня. Музично-світлове шоу на Майдані незалежності триватиме з 21 до 23 години із вівторка по суботу.

Столичні фонтани відновлять роботу із музично-світловим шоу

Залиште свій коментар

Вибір редакції