Кличко дав оцінку роботі комунальників, які ліквідовували наслідки урагану в Києві

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Міський голова обіцяє скоро відкрити реконструйований міст, який постраждав після зливи.

Мер Києва Віталій Кличко заявив, що комунальники оперативно ліквідували наслідки урагану, який пронісся столицею минулого тижня.

Про це він повідомив в ефірі "Сніданку з 1+1".

"У деяких районах нашого міста були трьохмісячні норми опадів. Не таємниця, що ливневі стоки залишають бажати кращого. У деяких місцях виникли підтоплення. Усі комунальні служби були кинуті на ліквідацію наслідків. Роботу комунальників можемо оцінювати за усуненням цих наслідків. Можу сказати, що за декілька хвилин води у місцях підтоплень не було. Було повалено 800 дерев, багато бігбордів, підтоплення. Міст трошки підмило, але ключові конструкції залишились цілими. За декілька хвилин наслідки були ліквідовані", - зазначив мер.

За його словами, міст на перетині вулиць Теліги та Кирилівської після підмиву не несе загрози водіям та пішоходам. "Цей міст ми будемо здавати після реконструкції вже за декілька тижнів. Міст буде кардинально реконструйований. Дійсно великі потоки води йшли там, де триває будівництво, але жодної загрози для тих, хто користувався мостом не було", - додав Віталій Кличко.

ВідеоКожна злива - як потоп. Які висновки зроблять чиновники і самі підтоплені із періоду літніх дощів

Кожен дощ як потоп. Чи не щодня ТСН розповідає, як українські міста після зливи перетворюються на аналог водоплавної Венеції, причому, найчастіше одні і ті самі. Як захистити себе від звичайної стихії на майбутнє і що кажуть відповідальні за те, щоб нам було "сухо і комфортно"? 

Кожна злива - як потоп. Які висновки зроблять чиновники і самі підтоплені із періоду літніх дощів

Залиште свій коментар

Вибір редакції