Кличко доручив перевірити всі аварійні будинки через обвал у центрі Києва

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Столичний мер також подякував рятувальникам, які сьогодні завершили роботи на місці обвалу будинку на вулиці Богдана Хмельницького.

Міський голова Києва Віталій Кличко доручив перевірити всі будинки в столиці, що перебувають в аварійному стані. Про це у суботу, 27 лютого, повідомив сайт Київської міської державної адміністрації.

Голови райдержадміністрацій Києва мають здійснити перевірку всіх будинків столиці, які перебувають в аварійному стані, з метою "виявлення несанкціонованого проведення будівельно-ремонтних робіт та недопущення їх подальшого проведення, а також здійснення заходів для унеможливлення перебування там людей".

"Мер також доручив обов'язково залучити до перевірки спеціалістів Департаменту Державної архітектурно-будівельної інспекції у м. Києві, яка відповідає за надання декларацій на початок будівельних робіт", – йдеться в повідомленні КМДА.

Відео Будинок, що обвалився в центрі Києва, навесні 2015 перейшов у приватну власність до ОСББ

Столичний мер також подякував рятувальникам, які сьогодні завершили роботи на місці обвалу будинку на вулиці Богдана Хмельницького.

Раніше 27 лютого Державна служба з питань надзвичайних ситуацій України повідомила про завершення рятувальних робіт на місці обвалу будинку у Києві, під час яких врятували шістьох людей та витягнули з-під завалів тіла 2 загиблих. Аварійно-рятувальні роботи тривали три доби.

Нагадаємо, 25 лютого у центрі Києва на вулиці Богдана Хмельницького в одному з будинків обвалилися кілька поверхів, під завалами опинилися будівельники. У ДСНС повідомили, що у відселеній п'ятиповерхівці під час розбирання внутрішньої стіни стався обвал перекриттів з п'ятого по перший поверх.

Відео З-під уламків зруйнованого будинку у центрі столиці зранку дістали два тіла

Міський голова Києва Віталій Кличко заявив, що будівельні роботи у цьому будинк відбувалися з порушенням техніки безпеки і без будь-яких дозвільних документів.

Київська місцева прокуратура відкрила кримінальне провадження за статтею про порушення правил охорони праці, що спричинило тяжкі наслідки.

Фотогалерея У центрі Києва обвалився будинок: під завалами шукають людей (3 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції