Кличко і Вірастюк відкрили пам’ятник Іллі Муромцю в Києві

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Монумент прикрашає один зі столичних парків.

У Києві відкрили пам’ятник Іллі Муромцю. Чотириметровий бронзовий монумент встановили в історичній місцевості – там, де за переказами була застава богатиря часів Київської Русі, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Нині там розташований парк Муромець, окрасою якого став монумент. Пам’ятник відкрили мер Києва Віталій Кличко та відомий стронгмен Василь Вірастюк. Саме останній позував скульптору для створення образу Іллі Муромця – богатир сидить на коні і готовий іти в бій.

Монумент частинами відливали у формах, виготовлених за допомогою 3D-принтера. Зі столичного бюджету на облаштування парку та на сам пам’ятник не витратили ні копійки – гроші дали меценати. "Наш богатир, який народився під Черніговом, який захищав місто, похований в Києво-Печерській лаврі. Це наш богатир, це наша історія", - наголосив Кличко на церемонії відкриття.

ВідеоВіталій Кличко та Василь Вірастюк офіційно відкрили пам'ятник Іллі Муромцю в Києві

Чотириметровий бронзовий монумент встановили в історичній місцевості. Тепер це - парк "Муромець". Пам'ятник відкрили мер Києва Віталій Кличко та Василь Вірастюк. Саме він позував скульптору для створення образу Іллі Муромця.

Віталій Кличко та Василь Вірастюк офіційно відкрили пам'ятник Іллі Муромцю в Києві

Залиште свій коментар

Вибір редакції