Кличко наполегливо рекомендує оприлюднити результати голосування оргкомітету "Євробачення 2017"

Мер Києва вважає затягування із визначенням міста-господаря конкурсу заполітизованим.

Очільник Києва Віталій Кличко занепокоєний затягуванням визначення, де ж саме Україна прийматиме цьогорічне "Євробачення".

Політик опублікував допис зі своїми міркуваннями про це у соцмережі. На думку Кличка, конкурс став політичною боротьбою.

""Євробачення" - культурну подію, право проводити яку виборола для України Джамала, перетворили на якусь політичну боротьбу. І чим далі затягують "інтригу", тим менше шансів у будь-якого міста гідно підготуватися, щоб на високому рівні провести конкурс. І дивною виглядає мовчанка оргкомітету, коли всі міста надали докладну інформацію, з цифрами - тобто, чіткі відповіді згідно сформульованих Європейською мовною спілкою критеріїв. Так в чому полягають труднощі? Думаю, в тому, щоб чесно сказати, що керуються політичною доцільністю-недоцільністю, визначаючи місто-господаря "Євробачення-2017".

Мер столиці, фактично, вимагає оприлюднити інформацію стосовно процесу вибору міста-господаря музичної першості.

"Тому, щоб не ганьбити країну, треба нарешті опублікувати надану містами інформацію, протоколи всіх засідань та результати голосувань оргкомітету і пояснити "пікантність" ситуації. Взяти відповідальність (тепер вже політичну) і проводити там, де оргкомітет вважає політично доцільним", - зазначив політик у своєму дописі.

При цьому, очільник столиці ще раз підтвердив свою позицію стосовно доцільності прийняття конкурсу саме в Києві.

Я розумію і не раз заявляв, що Київ об'єктивно найпідготовленіше місто для проведення конкурсу. Але в ігрищах чи торгах участі не братиму. А тим, хто тут зараз спробує маніпулювати чи "тлумачити" мої слова ще раз нагадаю: всі відповіді в документах. Їх треба просто порівняти. Звичайно, після того, як документи опублікують", - підсумував він.

Нагадаємо, голова НТКУ Зураб Аласанія також поскаржився на заполітизованість битви міст за право приймати "Євробачення".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: