Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кличко назвав остаточну дату подорожчання проїзду в Києві

Мер міста назвав це "вимушеними" заходами.

Віталій Кличко повідомив, що подорожання проїзду у громадському транспорті відбудеться 14 липня.

Разовий проїзд буде коштувати 8 гривень, проте для тих, хто користується столичним транспортом регулярно, проїзд коштуватиме 6,50 грн у середньому, запевняє Кличко. За його словами це все одно нижче собівартості проїзду. Також Кличко підкреслив, що столична влада залишає безкоштовний проїзд для пільговиків.

Міський голова пояснив, що таке непопулярне рішення треба ухвалити, аби уникнути транспортної кризи. "Ми вимушені зробити цей складний крок. Незважаючи на політичні рейтинги і спекуляції, яких навколо цього питання багато. Бо треба бути відповідальними і чесно говорити, що інакше нам не уникнути кризи у транспортній сфері столиці", – сказав Віталій Кличко.

Нагадаємо, раніше Кличко пояснив, чому в столиці злетіли ціни за проїзд. Так, транспорт в Києві має належно працювати, бути безпечним та комфортним, вчасно ремонтуватися та оновлюватися. 

Кличко зазначив, що підвищення ціни пов’язане з тим, що нинішня собівартість проїзду набагато вища, ніж вартість квитка. Разом з тим є необхідність розвитку та оновлення транспорту в Києві, і на все це потрібні значні кошти. Окрім цього, не вистачає водіїв громадського транспорту, оскільки люди не хочуть йти працювати на низьку заробітну плату і змушені шукати роботу за кордоном. Тож столична влада має підвищити зарплату водіям.

ВідеоКиївські транспортники взялися ловити безбілетників спільно з поліцією

Напередодні схопили за руку аж півтори сотні. З усіх стягли штрафи – по 80 гривень. У Київпастрансі кажуть: таким чином убивають одразу двох зайців: і виторг трохи зріс, і кондуктори захищені від агресивних пасажирів. 

Київські транспортники взялися ловити безбілетників спільно з поліцією

Залиште свій коментар

Вибір редакції