Кличко обіцяє до 2025 року збудувати метро на Троєщину

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Протягом наступних двох років повинна бути розроблена необхідна документація.

Міський голова Києва Віталій Кличко підписав розпорядження із новими термінами будівництва Подільсько-Вигурівської лінії Київського метрополітену.

Про це йдеться у відповідному розпорядженні від 19 жовтня.

"Здійснити у 2018-2025 роках будівництво Подільсько-Вигурівської лінії Київського метрополітену від кільцевої дороги до житлового масиву Вигурівщина-Троєщина з двома електродепо", - йдеться у повідомленні.

Крім цього, у період 2018-2020 роках має бути забезпечена розробка всієї необхідної проектної документації. Також документом визначається комунальне підприємство "Київський метрополітен" як замовник робіт.

Наголошується, що заступнику голови КМДА Дмитру Давтяну щоквартально має надсилатися звіт про виконання цього розпорядження.

Четверта гілка метро повинна пролягати від Кільцевої дороги через аеропорт "Київ" (Жуляни), Центральний залізничний вокзал, проспект В'ячеслава Чорновола, а далі через Поділ та Подільсько-Воскресенський міст до Русанівки та Троєщини.

метро на троєщину

Раніше, Кличко пообіцяв добудувати Подільсько-Воскресенський міст, який будують вже більше 20 років, до 2020 року. Цей міст є важливим для будівництва четвертої гілки метро, лише на ньому буде розташовано три майбутні станції.

Залиште свій коментар

Вибір редакції