Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кличко отримав припис від НАЗК через дії начальника метрополітену

Керівник метрополітену порушив вимогу закону "Про запобігання корупції".

НАЗК винесло припис меру Києва Віталію Кличку стосовно начальника метрополітену Віктора Брагінського.

Як пояснили в агентстві, припис пов’язаний з порушенням головою КП вимог закону "Про запобігання корупції". Так, Брагінський не виконав вимогу НАЗК і не надав потрібні агентству інформацію та документи.

Запит НАЗК стосувався володіння Брагінським корпоративними правами трьох підприємств. Таким чином НАЗК хотіло з’ясувати, чи передав він корпоративні права в управління іншій особі протягом 30 днів після призначення на посаду, як того вимагає закон.

Згідно з приписом, НАЗК вимагає від Кличка забезпечити надання потрібних документи та інформації, провести службові розслідування та розглянути притягнення керівника метрополітену до відповідальності.

Нагадаємо, Національне агентство з питань запобігання корупції винесло міністру соціальної політики Андрію Реві припис щодо проведення розслідування у відомстві. Приписи НАЗК є обов'язковими для виконання.

ВідеоЗ 14 липня вдвічі здорожчає проїзд у столичному громадському транспорті

У наземному транспорті - із чотирьох гривень до восьми. В метро - із п'яти до восьми. Трохи зекономити можна буде лише, якщо є проїзний. Тоді одна поїздка обійдеться у 6 гривень 30 копійок. І столичні чиновники, і комунальні перевізники бідкаються, що зараз транспорт дуже збитковий. А тарифи слід підняти через високу вартість пального, і щоб підвищити зарплати транспортникам.

З 14 липня вдвічі здорожчає проїзд у столичному громадському транспорті

Залиште свій коментар

Вибір редакції