Кличко покликав в гості журналістів The Economist, які включили Київ до десятки найгірших міст світу

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Глава столиці обіцяє особисту екскурсію. 

Мер Києва Віталій Кличко написав листа аналітику впливового видання The Economist  Джона Копстейка, який вніс українську столицю на 131-ше місце з 140 найкращих для життя міст у світі.

Про це повідомляє Посольство України у Великій Британії.

Кличко наголосив, що дуже поважає британське видання та читає його з великим задоволенням через цікаві статті. Утім, мер висловив думку, що аналітики, які поставили Київ на таку низьку сходинку, просто ніколи тут не були.

"На жаль, у мене склалося враження, що ви ніколи не були в нашому надзвичайному європейському місті, яке щорічно проводить численні міжнародні події найвищого рівня як то: два пісенні конкурси "Євробачення" у 2005-му та 2017-му роках, Чемпіонат Європи, у 2012-му багато міжнародних та європейських спортивних чемпіонатів, не кажучи вже про мільйони туристів, які відвідують Київ щороку", – написав Кличко.

Лист Кличка
twitter.com/UkrEmbLondon

Він запросив Копстейка до української столиці і пообіцяв особисто влаштувати йому екскурсію.

Нагадаємо, Київ потрапив до десятки найменш комфортних для життя міст у світі за версією The Economist. Столиця України опинилася на 131-му місці з 140. Гіршими за Київ у рейтингу опинилися Дуала (Камерун), Хараре (Зімбабве), Карачі (Пакистан), Алжир (Алжир), Порт-Морсбі (ПНГ), Дакка (Бангладеш), Тріполі (Лівія), Лагос (Нігерія) та Дамаск (Сирія).

Стаття викликала широкий резонанс серед українських високопосадовців. Так, глава МЗС Павло Клімкін назвав несправедливим включення столиці України до десяти найгірших міст для життя. 

ВідеоКиїв потрапив до рейтингу найгірших для життя міст

Залиште свій коментар

Вибір редакції