Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кличко пояснив, чому в Києві злетіли ціни за проїзд в громадському транспорті

Мер запевняє, що це вимушений захід.

Віталій Кличко заявив, що підвищення вартості проїзду в столичному громадському транспорті необхідне для належної роботи, розвитку та оновлення транспортної інфраструктури столиці.

Про це йдеться на сайті мера Києва.

"Ми змушені підняти ціну на проїзд", - сказав він і додав, що транспорт в Києві має належно працювати, бути безпечним та комфортним, вчасно ремонтуватися та оновлюватися. Кличко зазначив, що підвищення ціни пов’язане з тим, що нинішня собівартість проїзду набагато вища, ніж вартість квитка. Разом з тим є необхідність розвитку та оновлення транспорту в Києві, і на все це потрібні значні кошти.

Також Кличко сказав, що нині не вистачає водіїв громадського транспорту, оскільки люди не хочуть йти працювати на низьку заробітну плату і змушені шукати роботу за кордоном. Тож столична влада має підвищити зарплату водіям. Окрім цього, Кличко відзначив, що для пільгових категорій громадян буде збережений безкоштовний проїзд.

Нагадаємо, нові тарифи на проїзд набувають чинності з 14 липня. Наймовірніше, до кінця літа слідом за цим підвищать вартість послуг і приватні перевізники.

ВідеоУ столиці підвищать плату за проїзд у громадському транспорті

Від 14 липня замість чотирьох гривень за проїзд доведеться викласти аж вісім. Зекономити можна буде лише, якщо у вас є проїзний. Тоді одна поїздка коштуватиме 6 гривень 30 копійок. Чим у мерії пояснюють такий непопулярний крок і як реагують пасажири, дивіться у сюжеті.

У столиці підвищать плату за проїзд у громадському транспорті

Залиште свій коментар

Вибір редакції