Кличко розповів, чи підуть діти 1 вересня до столичних шкіл

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Наразі розроблено кілька сценаріїв для відновлення навчання.

Для відновлення навчального процесу в школах Києва від 1 вересня міська влада підготувала декілька сценаріїв з урахуванням ситуації з коронавірусом. Пріоритетним залишається повернення учнів за шкільні парти.

Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко на брифінгу 29 серпня.

Зі слів Кличка, остаточний план дій щодо роботи шкіл від 1 вересня повідомлять 7 серпня. 

Департамент освіти КМДА створив групу з фахівців, яка вже 7 серпня представить план дій щодо початку навчального року в школах. Місто напрацювало кілька сценаріїв відновлення навчального процесу з огляду на епідеміологічну ситуацію. Сьогодні ми робимо все, щоб діти 1 вересня сіли за парти в школах", - підкреслив Кличко.

Кличко зазначив, що педагоги наразі активно готуються до нового навчального року і планують свою роботу. Мер міста також додав, що у більшості навчальних закладів Києва вже придбані засоби для дезинфекції, антисептики, і засоби індивідуального захисту.

"Хочу нагадати, що ми виділили майже 4 млрд грн на підготовку закладів до нового навчального року. Найбільше коштів - близько 2 млрд - направили на ремонти в закладах освіти та на загальноміські програми", - уточнив Кличко.

Нагадаємо, через карантин на початку нового навчального року школярі матимуть коригувальне навчання. Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що за умови помірного розвитку епідемії коронавірусу в Україні діти підуть до школи 1 вересня.  

Відео Дистанційне і змішане: у Міносвіти розповіли, яким буде навчання у школах з першого вересня

Навчання в школах з першого вересня розпочнеться, але формат залежитиме від епідеміологічної ситуації в кожному регіоні. Про це розповіла заступниця в.о. міністра освіти Любомира Мандзій. Країну поділять на зони, залежно від динаміки поширення ковіду. В червоній зоні - повністю дистанційно. В зеленій - навчання відбуватиметься в приміщенні шкіл. В жовто-помаранчевій - змішана форма навчання - і очна, і дистанційна. В МОН  створили навчальний відео-курс для вчителів щодо організації дистанційного навчання, аби, в разі потреби, воно було якісним.

Дистанційне і змішане: у Міносвіти розповіли, яким буде навчання у школах з першого вересня

Залиште свій коментар

Вибір редакції