Кличко розповів про плани балотуватись на виборах міського голови Києва та натякнув на амбіції вищих посад

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Київський міський голова прагне довести до кінця всі свої обіцянки, а для цього потрібно більше часу.

Міський голова Києва Віталій Кличко заявив, що планує балотуватись на майбутніх виборах у Києві у 2020 році, а також не проти почати боротись і за вищі управлінські посади в країні.

Про це він розповів у інтерв’ю виданню theБабель.

"Я дуже багато починань заклав як мер, щоб реалізувати їх. Наступним викликом буде метро на Троєщину. Щоб його запустити, потрібно близько 5 років: спочатку запустити міст і автосполучення, а потім – метро. Треба побудувати і метро на Виноградар. Тобто, багато речей не встигну зробити до 2020 року. Ми пройшли найскладніший етап – вивели місто з кризи. Але ще дуже багато роботи. Якщо кияни дадуть мені можливість обратися в 2020 році, я реалізував би усі ці проекти з великим задоволенням", - підкреслив Кличко.

Крім цього, міський голова столиці також натякнув і на бажання обіймати вищі управлінські посади в Україні.

"І не чекаючи вашого наступного питання, скажу: якщо мені вдасться, не виключаю, що ми готові таке зробити в кожному місті та містечку України, як і в столиці. Я зможу це зробити по всій країні", - зазначив Кличко.

Наступні місцеві вибори у Києві відбудуться у 2020 році. За даними останніх соцопитувань, близько половини киян готові віддати свій голос за чинного міського голову Віталія Кличка.

ВідеоНегода, сміття і відсутність гарячої води - Віталій Кличко прокоментував найактуальніші проблеми Києва

У гостях "Сніданку з 1+1" мер Києва Віталій Кличко. Говоримо про найактуальніші проблеми: негоду, сміття та відсутність гарячої води.

Негода, сміття і відсутність гарячої води - Віталій Кличко прокоментував найактуальніші проблеми Києва

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції