Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кличко відреагував на скандальне відео з тостом за Столара

Мер столиці назвав запис старим.

Поширюваний в соцмережах відеозапис застілля за участі керівника КМДА Віталія Кличка та бізнесмена Вадима Столара не вартує великої уваги до себе. Це дав зрозуміти мер Києва, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Кличко звернув увагу на те, що запис поширює "особа в бігах", але вказав лише перші й останні літери прізвища. Дійсно, це відео є на сторінці колишнього нардепа Олександра Онищенка, який нині в Австрії чекає на екстрадицію до США.

Відео У Мережі з'явилося відео, на якому Кличко піднімає тост за дружбу зі скандальним забудовником

Друзі за одним столом. У Мережі з'явилося відео, на якому очільник Києва Віталій Кличко піднімає тост за дружбу зі скандальним забудовником Вадимом Столаром. Це український бізнесмен, якого називають "тіньовим мером Києва", і який, начебто, має вплив на Віталія Кличка. За даними ЗМІ, без його відома не минає жодне важливе рішення міської влади у фінансовій і, зокрема, будівельно-земельній галузі.  

У Мережі з'явилося відео, на якому Кличко піднімає тост за дружбу зі скандальним забудовником

Мер Києва також пояснив, що словом "друзі" він звертається навіть до підписників у соцмережах, тому робити далекосяжних висновків із цього не потрібно. А в ресторанах буває нерідко, спілкується з різними людьми через роботу в столиці, іноді ще й келихи з ними підіймає. Зняте відео в ресторані Кличко назвав старим.

Як повідомлялося, в інтернеті з'явилося відео, на якому очільник Києва піднімає тост за дружбу зі скандальним забудовником Столаром – підприємцем, якого називають "тіньовим мером Києва" і який начебто має вплив на Кличка. Чинний міський голова неодноразово заперечував зв'язок із колишнім регіоналом.

Залиште свій коментар

Вибір редакції