Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
КМДА розповіла, коли почнуть відключати опалення в житлових будинках

За прогнозом найближчими днями у Києві очікується тепла погода.

Міська влада Києва почала проводити підготовчі роботи для завершення опалювального сезону у столиці. Відключити системи теплозабезпечення планують 6 квітня.

Про це повідомила прес-служба КМДА.

Близько 500 адміністративних будівель, а також низка офісів вже відімкнули себе від опалення, надіславши спеціальні індивідуальні заявки. 

"За прогнозом погоди, що надійшов від Українського гідрометцентру, з 4-го квітня і в найближчі дні середньодобова температура повітря буде значно вищою, ніж +8 градусів. Тепла погода збережеться і надалі. У зв'язку з цим місто надає доручення теплопостачальним компаніям – ПАТ "Київенерго", ТОВ "Євро-Реконструкції" та іншим – приступити до згортання систем теплозабезпечення", - йдеться у заяві заступника міського голови Петра Пантелеєва.

Відомо, що для відключення будинків віж опалення середня добова температура протягом трьох днів не має бути меншою від 8 градусів вище нуля. 

ВідеоПредставники "Київгазу" перед Великодніми святами почали відключати людям опалення

"Київгаз" відмикають цілі під'їзди столичних будинків від опалення. Начебто, через брак документації про під'єднання колонок, які люди встановлювали багато років тому. На той момент, запевняють мешканці, таких документів не видавали. Або вони просто втрачені. Прямо на місці людям пропонують зробити нові документи за немалі суми.

Представники "Київгазу" перед Великодніми святами почали відключати людям опалення

Нагдаємо, уже кілька великих українських міст вирішили завершити опалювальний сезон достроково. До списку увійшли Миколаїв, Херсон, Львів, Кривий Ріг.

Залиште свій коментар

Вибір редакції