Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Коли потяг наближався, було дуже страшно": зачепер розповів про суботню витівку на рейках київського метро

Двоє юнаків зуміли втекти від покарання, але поліція переконана, що добереться до порушників.

Журналісти вийшли на зв’язок із підлітком, який разом із приятелем стрибнув у суботу під потяг метро на станції "Палац спорту". Ця витівка минулася без травм, а порушники спокою зуміли втекти з місця події, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Це дуже небезпечне питання, бо на контактну рейку подається більше 10 000 вольт. Порушникам вдалося втекти, бо їх не затримували кваліфіковані співробітники – це був машиніст та працівники станції", - пояснив начальник управління поліції метрополітену Віталій Биков.

ВідеоТСН поспілкувалась з одним із підлітків, які зістрибнули на колію метро перед потягом

Двоє підлітків на одній зі станцій столичного "підземки" зістрибнули на колію перед самісіньким потягом, і тепер їх шукає поліція. ТСН випередила копів і поспілкувалася з одним із відчайдухів. Хлопець розповів, що не знає, нащо це зробив, і закликав не повторювати його вчинок.

ТСН поспілкувалась з одним із підлітків, які зістрибнули на колію метро перед потягом

Стрибунів вдалося відшукати завдяки інтернету та взяти в них коментар. "Я піднявся на перон, і мене почала якась жінка бити сумкою. Я ледве виліз – і вже поліція бігла на нас. Просто побігли, і нас не спіймали", - розповів хлопець, який вирішив заїхати подалі від столичних копів і подався до Вінниці. По інтернет-зв"язку Віктор розповідає, що подібні речі робить уже кілька останніх місяців, але пояснити, для чого він це чинить, не може. І додає, що під потягом було страшно. "Коли він наближався, було дуже страшно. Коли він зупинився, я зрозумів, що не буде ніякого удару струмом. Ніякої цілі не було, ціль – просто випробувати себе, просто захотів зробити. Я не хочу, щоби хтось за мною повторював, це небезпечно, це дуже погано і так неможна робити", - розповів юнак.

У поліції обіцяють зловити та віддати під суд обох порушників, як це було з іншим зачепером Павлом Бумчиком, котрий катався на вагонах метро, зняв видовищне відео і потім відсидів  кілька діб адмінарешту. У столиці  існує цілий рух зачеперів, котрі катаються між вагонами метро, лягають під потяги, видряпуються на мости – хлопці отримують літри адреналіну, славу серед друзів, але деякі дістають і удари струмом 10 тисяч вольтів. Психологи кажуть, що такі розваги походять не від великого інтелекту, а переконувати підлітків слід не аргументом смерті, котрої вони в такому віці мало бояться, а перспективою каліцтва та фізичної неспроможності на все життя.

Кореспондент ТСН Олександр Загородний

Залиште свій коментар

Вибір редакції