Комунальники порадили власникам зруйнованих біля "Лісової" кіосків іти до суду

Торговці ж планують вимагати компенсації з "Київблагоустрою".

У Києві стартував новий етап війни з МАФами. Уночі біля метро "Лісова" комунальники знесли частину ринку, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Екскаватори "Київблагоустрою" працювали від 2:00 ранку і до світанку. Техніка пройшлася по крамницях та товарах, які в них були. Люди зранку замість робочих місць побачили самі руїни. Ті, хто були вночі, кажуть, що намагалися врятувати хоча б крам, але комунальники були непохитні. "Я кажу: у мене там документи є на все. Нічого не дозволили. Це по-варварськи, хіба можна так знищувати?",- обурена Надія. "Попередили б завчасно чи хоча б дали винести крам. Неможна ж так із нами. Вони казали, що в них така робота, все до КМДА", - каже Ірина.

У Києві вночі розтрощили нову порцію МАФів: люди ходять по горах сміття

Власники кіосків, які вціліли, не збираються йти додому, бо думають, що "чистка" буде продовжена. "Буду ночувати, дивитися. Тут вкладені останні гроші", - пояснює свій намір Світлана. У "Киїблагоустрої" підтверджують, що демонтаж триватиме. Але не найближчої ночі.

Власників, кажуть комунальники, попереджали ще за півроку. Але уточнюють, що дійсно могли не знати про рейд орендарі торгових точок. Їм у "Киїблагоустрої" радять судитися з власниками незаконної нерухомості та вимагати з них компенсації збитків.

Власники ж крамниць натомість мають намір судитися з комунальниками. Збитків зазнали на сотні тисяч гривень. А дії влади вважають незаконними.

Кореспондент ТСН Владислав Долецький

Війна з МАФами: біля столичного метро екскаваторами знесли крамниці з товаром

Уночі біля метро "Лісова" комунальники знесли частину ринку. Кажуть, що власників кіосків про рейд попереджали. Ті, зі свого боку, звинувачують комунальників, мовляв, ніяких попереджень людям не надходило, усі документи на кіоски є, але показати їх було нікому. За трощенням особисто спостерігали більшість їх власників. Одні на ранок іще не відійшли од шоку.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: