Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Коронавірус у Києві: на території Олександрівської лікарні священики нехтують санітарними нормами

Кореспонденти ТСН зняли службу на території закладу, який лікує хворих на коронавірус.

На території Олександрівської лікарні, де лікують хворих на новий коронавірус, продовжує діяти Свято-Михайлівська церква, що належить до УПЦ МП.

Кореспонденти ТСН стали свідками служби у дворі медзакладу, у кількадесят метрах від інфекційного відділення, під час якої священики нехтували санітарними нормами – не дотримувалися дистанції, а для помазання використовували один пензель на три десятки вірян.

Відео Священники на території Олександрівської лікарні нехтують санітарними нормами

На території медзакладу, де лікують хворих на новий коронавірус, священники не дотримувались дистанції, не користались одноразовими приладами – помазання трьом десяткам осіб виконали одним пензлем. Більше про коронавірус в Україні

Священники на території Олександрівської лікарні нехтують санітарними нормами

Разом із цим Олександрівська лікарня, аби запобігти поширенню вірусу, оточена посиленими кордонами поліції та Нацгвардії. Очільник УПЦ МП Онуфрій закликав не нехтувати рекомендаціями медиків щодо запобігання поширенню вірусу, а Лавра тимчасово зачинена для служінь.

Як відомо, всі конфесії закликали своїх вірян дотримуватись санітарних норм і скоротити свої контакти та виходи на вулицю без потреби.

Кореспондент ТСН Наталія Нагорна

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції