Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кран витягнув машину з хлібом із "комунального" провалля в Києві

Автомобіль дістав мінімальні пошкодження та зміг рухатися далі.

Через чергове столичне провалля позбавило мешканців цілого мікрорайону води, а машина, котра везла хліб у місцеву крамницю, пішла під землю. Подібна комунальна аварія не перша в Голосіївському районі Києва, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Хлібовоз до магазину не доїхав кілька десятків метрів. "Десь в годині дев’ятій. Нормально так. Наполовину. Краном витягали. Він таки добрався до нас, заніс хліб. Нічого, казав, що машина ціла, витянули. Він на ній і поїхав", - твердить продавець Дмитро Онопрієнко.

ВідеоЧерез прорив водопроводу в Києві частково провалилась під землю машина, що везла хліб

Хлібовоз до магазину не доїхав кілька десятків метрів. Причина аварії традиційна – стара труба. Внаслідок аварії без холодної води залишились шість будинків. І це вже не перший такий випадок у цьому районі.

Через прорив водопроводу в Києві частково провалилась під землю машина, що везла хліб

Причиною аварії стала стара труба. Місцева жителька Тетяна Федорівна згадує, як напередодні саме на цьому місці бачила перші натяки на проблему. "Позавчора була тут ось така ямка. І ми вже скільки ходимо – на цю ямку ніхто не звертає уваги. Ну, і все. А сьогодні вранці виходимо, і там уже яма", - каже киянка.

Внаслідок аварії без холодної води залишились шість будинків. Яму, яка стала пасткою для хлібовоза,  комунальники обіцяють залатати до ранку неділі.

Кореспондент ТСН Валерія Ковалінська

Залиште свій коментар

Вибір редакції