"Кума Гройсмана" видурила у довірливих киян майже $ 3 млн

Шахрайка упіймала на валютний гачок понад сотню людей.

У столиці затримали жінку, яка називала себе кумою спікера Гройсмана, та в обхід банків міняла гривні на долари. Потерпілі запевняють, аферистка не тільки пропонувала вигідний курс, але й справляла враження порядної людини, тож встигла упіймати на валютний гачок понад сотню людей. Загалом говорять про майже три мільйони доларів, йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Гарик та Олександр - товариші у нещасті. На сходах шевченківського суду вони чекають зустрічі із жінкою, якій віддали все.

"Вона представилася працівницею Мінфіну і сказала, що є кумою Гройсмана. Показала нам візитки дуже порядних високопоставлених людей", - розповідає Гарик.

Вражений покровителями валютниці, Гарик віддав їм майже три мільйони гривень. Каже, жінка була такою переконливою, що він навіть розписки не взяв.

"Каже, що беру ці гроші, заходжу в НБУ, чекаю там 5-6 годин, доки будуть торги, а потім виходжу з доларами і передаю вам", - розповідає потерпілий.

175 тисяч доларів йому мали віддати найпізніше наступного ранку. Натомість зв'язок із валютницею зник. За якийсь час її вдалося знайти, проте грошей не отримав. Написав заяву в міліцію, та щоб зрушити справу з місця, треба було більше потерпілих. Так і знайшов Олександра.

"Вона хороший психолог, переконливо усе розповідає, плюс рекомендації — склалося враження, що вона нормальна ділова людина, з якою можна мати справу. Але виявилося, що вона просто шахрайка", - каже Олександр.

Саме шахрайство в особливо великих розмірах їй тепер інкримінують. Тетяна Оврахова із цим не згодна. Каже, це вона тут жертва - валютою, крім неї, займалося ще шестеро. У кожного - своя чітка роль.

"Вранці нам привозили гривні, ввечері нам давали долари. Яким це способом було, я не знаю, я це не робила. Люди заробляли шалені гроші. По дві гривні вони заробляли на кожному, це шалені гроші", - виправдовується вона.

Оврахова каже, що спільники її обманули і зникли разом із грошима. Звинувачення у тому, що має кілька паспортів, постійно змінює місце проживання і переховується - відкидає. Усі зобов'зання, каже, виконає.

"Я маю намір вилікуватися і повернути їм кошти. Я їм буду поверати кошти обов'язково і я це всім казала! Всім!", - переконує шахрайка.

Підсудна наполягає - їй потрібен постійний медичний догляд, тож арешт як запобіжний захід їй не підходить. Рішення суду - два місяці під вартою, або понад шість мільйонів гривень застави. Тим часом слідство і пошук потерпілих тривають. Якщо вину доведуть, Тетяні Овраховій загрожує до 15 років в'язниці.

Кореспондент ТСН Ольга Нескородяна

У столиці затримали жінку, яка в обхід банків міняла гривні на долари

Потерпілі запевняють, аферистка не тільки пропонувала вигідний курс, але й справляла враження дуже порядної людини, тож встигла упіймати на валютний гачок понад сотню людей. Загалом говорять про майже три мільйони доларів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: