Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Квартирний ажіотаж у столиці активізував аферистів: фахівці дали поради, як уберегти свої гроші

Найпоширеніші оборудки залишаються незмінними.

Уже за два тижні до ріелторів у чергу ставатимуть студенти та робітники, щоб підшукати собі житло в оренду. А це означає, що зростатимуть не лише ціни, а й кількість шахрайських схем, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Владислав Зінченко два місяці намагається винайняти квартиру і щодня стикається з аферистами. Найрозповсюдженіший спосіб шахрайської схеми: оплата першого місяця в агентстві при підписанні договору, а потім виявлення, що обіцяної квартири за такі гроші просто не існує. Влад переконаний, що винайняти однокімнатну квартиру з євроремонтом у столиці за 5200 грн неможливо. Хлопець на цей гачок потрапив і віддав шахраям 200 доларів, але на інші спроби аферистів розвести його на гроші вже не повівся.

ВідеоВ Україні зростає кількість шахрайських схем при наймі квартири

Уже за два тижні до ріелторів у чергу ставатимуть студенти та робітники, щоб підшукати собі житло в оренду. А це означає, що зростатимуть не лише ціни, а й кількість шахрайських схем. Проте найпоширеніші оборудки залишаються незмінними. Як не винайняти чужу квартиру чи житло, якого взагалі не існує – у сюжеті ТСН.

В Україні зростає кількість шахрайських схем при наймі квартири

Із початком нового сезону кількість жертв лише зростатиме. "Розповсюджена помилка орендарів, що вони не перевіряють документи на об’єкт, який вони орендують", - пояснює президент Асоціації ріелторів України Юрій Піта. Юристи вже втомилися попереджати про небезпеку найму на усних домовленостях або у людей, які не мають право власності на житлові квадрати. "Краще підписувати договір з власником, у ньому повинна чітко зазначена ціна, строк і що ти винаймаєш, в якому стані", - нагадує адвокат Михайло Ілляшев.

Дешева ціна, вимога гроші наперед, спроби затягнути оглядини квартири – вірогідні ознаки потрапляння під приціл аферистів. Відкритий реєстр нерухомості допоможе з’ясувати власника і дізнатися про історію оселі, також фахівці радять поцікавитись у сусідів чи консьєржки про орендодавця – це може заощадити час, гроші і нерви.

Кореспондент ТСН Ігор Бондаренко

Залиште свій коментар

Вибір редакції