Лідери фракцій не підтвердили домовленості з Кличком зібратися на сесію Київради

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У "Батьківщині" та "Єдності" не стали підтверджувати домовленості з мером

Лідери фракцій Київради не підвердили, що домовилися 17 вересня під час з мером Віталієм Кличком про участь депутатів у сесії.

В коментарі ТСН глава фракції "Батьківщини" в Київраді Володимир Бондаренко і голова депутатської фракції "Єдність" Олександр Омельченко повідомили, що на зустрічі з мером домовилися лише обговорити можливість участі депутатів у сесії, а остаточне рішення з цього приводу поки не прийнято.

Нагадаємо, 12 вересня на пленарному засіданні Київради не змогли зібрати кворум, після чого мер міста оголосив про початок консультацій  щодо дострокового припинення повноважень Київради 8 скликання. Після консультацій голів фракцій 17 вересня Віталій Кличко заявив, що домовився з головами фракцій Київради про проведення сесії 19 вересня.

Раніше низка депутатів Київради звинуватила Кличка у спробі замінити КМДА новим виконавчим органом і "узурпувати владу". У мера кажуть, що такі звинувачення є спробою зірвати сесію міськради. 

Відео Кличко оголосив консультації щодо розпуску Київради 8-го скликання

Столиця впритул наблизилася до перевиборів мера та Київради. Віталій Кличко не зміг зібрати засідання Київради і оголосив про консультації з головами фракцій Київради щодо її дострокового розпуску.  Про доцільність швидкого  перевантаження столичної влади заявили і в партії "Слуга народу". У парламенті навіть підготували  законопроект про столицю України, у якому пропонують суттєві зміни в управлінні містом.  

Кличко оголосив консультації щодо розпуску Київради 8-го скликання

Залиште свій коментар

Вибір редакції