Лінійка скасовується. Київські школи самі обиратимуть формат Першого дзвоника

У мерії прагнуть позбутися пережитків радянського минулого.

Міська влада підтримує розширення автономії навчальних закладів та впроваджує принципи педагогічної свободи і творчості. Так, кожен навчальний заклад може самостійно обирати формат проведення свята Першого дзвоника.

Про це повідомляють у прес-службі КМДА.

"Ми прагнемо позбутися пережитків радянського минулого і дати можливість школам самостійно визначати формат свята Першого вересня, і це не обов'язково має бути лінійка", - зазначила заступник голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко.

Нагадаємо, в минулому році у кількох містах України діти зомліли під час лінійки на перший дзвоник.

Шкільна революція: Міносвіти сьогодні презентувало проект нової української школи

Систему планують змінити докорінно. Навчання триватиме 12 років. Найбільше змін стосується учнів початкових класів. Навантаження зменшать. Зокрема, перші два роки вони вивчатимуть таблицю множення тільки до п'яти, учитель більше не виправлятиме дитячі помилки червоною ручкою, а самі діти зможуть писати олівцями.

Скасування червоної ручки та письмо олівцями: для учнів початкової школи зменшили навантаження

З 1 вересня для початкових класів Міністерство освіти зменшило навантаження. Олівець замість ручки - так можна буде легко виправляти помилки і не боятися зауважень вчителя.  Щоб вчитися було легко, вчителям навіть заборонять писати червоною пастою у дитячих зошитах. А ще зовсім скасують читання на швидкість. Схеми речень, а також умовне позначення слів також перестануть вивчати.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: