Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Літня вчителька, на яку з ножицями напав восьмикласник, залишається у важкому стані

Літня вчителька, на яку з ножицями напав восьмикласник, залишається у важкому стані

У справі призначено кілька експертиз.

За справу завдання тілесних ушкоджень вчительці учнем 8-го класу взялась Київська місцева прокуратура №6. Про це повідомляє прес-служба прокуратури.

Провадження відкрито за статтею – умисне нанесення тяжких тілесних ушкоджень. Постраждала жінка, яка вже пенсійного віку, перебуває у тяжкому стані, вона перенесла оперативне втручання. Восьмикласник також залишається у лікарні.

На цей час правоохоронці опитують свідків події та проводять інші слідчі дії. Готуються клопотання про проведення необхідних експертиз, зокрема судово-медичної для встановлення ступеня тяжкості тілесних ушкоджень потерпілої, імунологічної, молекулярно-генетичної та медико-криміналістичної. 

Як відомо, напад стався 10 вересня у спеціалізованій школі №94 "Елада" Печерського району столиці. Новенький учень, якого тільки-но перевели навчатись з Івано-Франківщини до Києва жбурнув у вчительку стільцем, а потім кілька разів проштрикнув ножем зі спини. Це сталося після того, як вчителька поставила негативну позначку у самостійній роботі учня.

Відео У Києві школяр на уроці проломив вчительці голову та проштрихнув легені

Проломив голову стільцем та проштрихнув легені ножицями. Так учень 8 класу відреагував на негативні результати самостійної роботи прямо на уроці. Нині і похилого віку вчителька, і сам хлопець знаходяться у лікарні. Деталі – у сюжеті ТСН. 

У Києві школяр на уроці проломив вчительці голову та проштрихнув легені

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції