"Манту мочити можна, а Супрун - ні". У центрі Києва з’явились плакати на підтримку очільниці МОЗу

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Плакати із оригінальними написами вивісив один із магазинів.

У Києві на Хрещатику у вітрині магазину вивісили плакати на підтримку відстороненої виконувачки обов’язків міністра охорони здоров’я України Уляни Супрун.

Плакати з написами "Манту мочити можна, а Уляну Супрун - ні" з’явилися на вітрині магазину "Всі.Свої".

"Наші вітрини – наш голос. Щодня їх бачать тисячі людей – і українці, й іноземці. Сьогодні ми змінили вітрини, аби підтримати Уляну Супрун. Адже підтримка позитивних змін у суспільстві і людей, які несуть якісні реформи, руйнують міфи та протидіють корупції, для проекту "Всі.Свої" є принциповою. Уляна Супрун – міністр охорони нашого здоров’я", - йдеться у заяві магазину.

Як зазначається, завдяки Супрун українці дізналися те, що для цивілізованого світу є нормою.

"Корупційним схемам в медицині – ні! Чим більше пити води – тим краще. Біг дійсно запобігає інфаркту. І головне: мочити Манту – можна, а своїх – не дамо! #підтримуюСупрун #supportSuprun" - додали у компанії.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Наші вітрини – наш голос. Щодня їх бачать тисячі людей – і українці, й іноземці. Сьогодні ми змінили вітрини, аби підтримати @ulanasuprun. Адже підтримка позитивних змін у суспільстві і людей, які несуть якісні реформи, руйнують міфи та протидіють корупції, для проекту @vsi.svoi є принциповою. Уляна Супрун – Міністр Охорони Нашого Здоров’я. Якщо ви розділяєте нашу позицію, ставте в коментарях зелене яблуко – символ здорової нації. Відтепер і ми знаємо те, що для цивілізованого світу є нормою: · Корупційним схемам в медицині – ні! · Чим більше пити води – тим краще · Біг дійсно запобігає інфаркту І головне: мочити Манту – можна, а своїх – не дамо! #підтримуюСупрун #supportSuprun

Публикация от Всі. Свої Магазин (@vsi.svoi.store)

Нагадаємо, від 5 лютого Уляні Супрун тимчасово заборонили виконувати обов'язки міністра охорони здоров'я. Заборона діятиме до остаточного рішення суду. Водночас у соцмережах вже з'явився хештег "ПідтримуюСупрун". 

Згодом у суді пояснили, що ухвалили таке рішення у зв’язку з тим, що вона "занадто довго була виконувачем обов'язків", а також має два громадянства - українське і американське, що заборонено законом.

7 лютого уряд оскаржив у суді відсторонення Супрун

Залиште свій коментар

Вибір редакції