Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Мати київської трійні спить на підлозі та власноруч шиє одяг дітям

Батько залишив родину ще до народження малят.

Багатодітна мати Ірина Кухар залишилася сам на сам зі своєю малечею після того, як батько відомої в Києві трійні полишив родину. Тепер жінка ночами шиє їм одяг і спить на підлозі, бо обіцяної квартири від столичної влади вона так і не дочекалася, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Я пішла в церкву, плакала. До мене підходить жіночка і каже: чому ви плачете? Я кажу, що у мене троє дітей. Вона каже: що, хворі всі? Ні. Так а що ж ти плачеш? Радуйся!", - розповіла 40-річна жінка те, як пережила момент розставання з чоловіком. Це навчило її бути сильнішою за обставини. "Я сама. Мені немає, на кого розраховувати. Це мої діти і моє життя", - каже Ірина.

ВідеоВідома колись столична трійня готується до школи, а їхня мати сім років спить на підлозі

Родина живе на останньому поверсі старого будинку в Києві. Невелику двокімнатну квартиру купували ще батьки Ірини. Одна кімната належить 77-річній бабусі дітей. У тій, що на 12 квадратів, росте малеча. Зараз сім'я готується до школи: мама на розпродажах скуповує речі, а ночами шиє одяг. Каже, він постійно потрібен і в дитячому садочку на різноманітні заходи, а грошей купувати новий немає.

Тато Олександр Сорока їх покинув, коли жінка лежала на збереженні. Пара прожила три роки, дітей не мала. Ірина вирішила завагітніти за допомогою безкоштовного екстра-корпорального запліднення. Чоловік її спочатку підтримував, а згодом через суд добився, аби діти носили лише прізвище матері. "Стосунки зіпсувались, коли була вагітна, але вирішила зберегти вагітність будь-якою ціною. Я дуже за це боролась, а йому було все одно. Думаю, відповідальність, гроші", - каже Ірина. За сім років батько навіть жодного разу не подзвонив. Та жінка твердить, що всі образи давно забула. "Батька нема. Ну, нема. Ми з цим виросли. Хотів би побачити дітей, я би не заперечувала, але йому це не потрібно. Я на нього зла не тримаю. Це він прийняв таке рішення. Йому відповідати за це", - каже вона.

Фотогалерея У Черкасах жінка намагалась продати немовля за 15 тисяч гривень (5 фото)

Ірина працює медсестрою в дитсадку. Щомісячний заробіток жінки складає до 6 тисяч гривень - це і допомога на дітей, і зарплата медсестри, але на безгрошів'я не скаржиться. Її мрія – житло, а квартирна черга за сім років майже не зрушилася. На запит ТСН чиновники відписалися: номер багатодітної матері серед позачерговиків 354-й. Телефоном у мерії пояснили, що чекати на житло доведеться ще років сім. І порадили збирати кошти самим.

Допомогти родині матеріально може кожен. Мама згодилася надати для цього свої реквізити – гроші можна переказувати на картку Ощадбанка 4790 7000 0116 6132 на ім'я Кухар Ірини Володимирівни.

Кореспондент ТСН Валентина Мудрик

Залиште свій коментар

Вибір редакції