Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Мешканці столичної багатоповерхівки скаржаться, що їхні квартири постійно заливає нечистотами

Комунальники звинувачують у всьому самих мешканців.

У Солом’янському районі Києва мешканці квартир на першому поверсі вже давно не можуть спокійно користуватись ванною кімнатою. Бо з сантехніки періодично до житла повертаються нечистоти. Про це йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Мешканці бідкаються, що вже давно не можуть спокійно користуватись ванною кімнатою, а коли нечистоти заливають квартири, просять й сусідів згори не ходити до туалету. Аварійна служба, що вкотре приїздить на виклик, питання залагоджує ненадовго.

ВідеоУ Солом'янському районі Києва мешканців квартир затоплює нечистотами

Фонтан з фекалій. У Солом’янському районі Києва мешканці квартир на першому поверсі вже давно не можуть спокійно користуватись ванною кімнатою. Бо з сантехніки періодично до житла повертаються нечистоти. Кияни кажуть, лише за два дні аварійна приїздила тричі. Чому ситуація вирішується ненадовго і що робити, якщо ви зіткнулись з такою проблемою – дивіться у ТСН. 

У Солом'янському районі Києва мешканців квартир затоплює нечистотами

У ЖЕД запевняють - труба у будинку справна, а винні, мовляв, самі мешканці, бо скидають в унітаз непотріб. У контактному центрі при КМДА про проблему знають. І радять, що робити, якщо у вашому будинку така сама ситуація.

"Заявка поступає, заявка виконується, але потім знову ситуація повторюється. В даному випадку мешканцям потрібно звертатися з колективною заявою на керуючу компанію з обслуговування. Також можуть звернутися на районну адміністрацію, або написати заяву на голову району. Щоб це питання саме вирішилося глобально", - каже старший зміни Контактного центру Києва Ольга Анотюк.

У Солом’янській райадміністрації у проблемі знову винуватять мешканців.

"З каналізації дістають буквально все: ганчірки, будівельні матеріали, дитячі засоби для гігієни, тобто підгузники, картоплю, цибулю. Навіть були випадки, коли діставали звідти мертвих цуценят. Таким шляхом позбавилися. Каналізація, вона для одного", - каже керівник управління житлово-комунального господарства та будівництва Солом’янського району Андрій Сидорчук.

У райадміністрації обіцяють нарешті надіслати потрібну машину, щоб промити мережу водою під тиском.

Кореспондент ТСН Валерія Ковалінська

Залиште свій коментар

Вибір редакції