Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Метро на Виноградар та міст на Троєщину під загрозою, у Києва хочуть забрати 4 млрд – КМДА

Там нарікають на ухвалений Радою законопроєкт.

З бюджета Києва хочуть забрати 4 млрд гривень, які місто планувало спрямувати на розвиток інфраструктури.

Про це заявив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник у фейсбуці.

Йдеться про проєкт змін до Держбюджету 2019 року, за який вже проголосували у першому читанні. Серед іншого з тексту закону хочуть вилучити 30 статтю, яка "регулює взаємовідносини держави з містом у частині зобов’язань КМДА з погашення перед державою заборгованості"

За словами Поворозника, вона дає Києву механізм спрямування коштів з бюджету міста на реалізацію важливих інфраструктурних об’єктів.

У Києва забирають 4 млрд грн, які місто планувало спрямувати на розвиток інфраструктури. 17 жовтня 2019 року Уряд...

Опубліковано Mykola Povoroznyk Вівторок, 22 жовтня 2019 р.

"Це, наприклад, будівництво дільниці Сирецько-Печерської лінії метрополітену від станції "Сирець" на житловий масив Виноградар, будівництво Подільсько-Воскресенського мостового переходу, будівництво інших не менш важливих об’єктів інженерної і транспортної інфраструктури, які мали б фінансуватися за рахунок коштів державного бюджету", – пояснив Поворозник.

За його словами, зараз, наприкінці року, скасовуючи дію цієї фактично виконаної містом норми, уряд ставить киян перед фактом вилучення у 2020 році з бюджету міста майже 4 млрд грн.

"Будівництво метро, дитячих садочків, шкіл та об’єктів транспортної інфраструктури – все це може стати проєктами, які не можливо буде втілити в життя, якщо Верховна Рада ухвалить запропоновані зміни", - наполягає заступник глави КМДА.

Фотогалерея Серце підземки. Як виглядає будівництво метро на Виноградар (7 фото)

Нагадаємо, дві нові станції метро на Виноградар мають здати 2021 року. Метробудівці на чотири кілометри продовжать Печерсько-Сирецьку лінію на правому березі столиці. Але чи вирішить це проблему пасажироперевезення у Києві, адже величезний лівобережний масив Троєщина знову залишився лише з обіцянками про метро.

Відео Міст вартістю понад мільярд гривень: Кличко збільшив кошторис Шулявського шляхопроводу

Голова КМДА Віталій Кличко видав розпорядження, яким визнав минулорічний проект реконструкції Шулявського шляхопроводу недійсним. Цим же документом затвердив новий проект. І новий кошторис, який майже вдвічі дорожчий за попередній. Усе це відбулось без погодження з бюджетним комітетом та Київрадою.    

Міст вартістю понад мільярд гривень: Кличко збільшив кошторис Шулявського шляхопроводу

Залиште свій коментар

Вибір редакції