Мін'юст вирішив продати Лук'янівське СІЗО

Новий ізолятор повинні побудувати інвестори на окружній дорозі.

Мін'юстом підготовлено проект продажу Лук'янівського СІЗО. Про це сьогодні повідомив нардеп, радник глави МВС Анатолій Геращенко у себе в Facebook.

"Щойно  перший заступник міністра юстиції Наталія Севастьянова заявила про те, що Мін'юстом підготовлено проект продажу Лук'янівського СІЗО в обмін на будівництво інвестором нового комфортабельного слідчого ізолятора в районі київської окружної дороги", - повідомляє він.

За інформацією Геращенка, той хто виграє конкурс на право отримати земельну ділянку в центральній частині Києва, спочатку повинен буде побудувати за затвердженим Мін'юстом проектом слідчий ізолятор європейського класу, здати його в експлуатацію, а "потім інвестор отримає право побудувати Kiev City на Лук'янівці".

Нардеп додав, що підозрювані і ув'язнені повинні очікувати суду в нормальних людських умовах.

"Ми виставляємо на продаж Лук'янівське СІЗО, як перший елемент державного і приватного партнерства, і шукаємо інвестора, який побудує за межами Києва нове СІЗО. Ми зруйнуємо Лук'янівське СІЗО і переведемо всіх в нові європейські умови відбування покарання" , - заявила Севостьянова.

Раніше повідомлялося, що Лук'янівське СІЗО "виженуть" за межі Києва.

 

Только что первый заместитель Министра Юстиции Наталья Севастьянова на совместной коллегии МВД и Минюста, заявила о том...

Опубликовано Антоном Геращенко 10 февраля 2016 г.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: