Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Місце для любителів штрафів": де у Києві з'явилися яскраві розмітки для паркування

"Місце для любителів штрафів": де у Києві з'явилися яскраві розмітки для паркування

Незабаром у Києві буде таких 100 паркомісць.

У Києві для боротьби з водіями, які паркуються в недозволених місцях, з’явилася нова розмітка. Це довжелезний червоний прямокутник, в якому написано "місце для любителів штрафів". Ініціатори ідеї - патрульні, які лише за цей рік винесли понад 40 тисяч постанов через неправильне паркування. Поліцейські кажуть, деяким водіям байдуже на штрафи, тож вони вирішили підійти до проблеми оригінально, про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Запарковані вздовж дороги авто часто створюють довжелезні затори і навіть провокують ДТП. Від початку 2020 року на штрафмайданчик забрали 9 тисяч авто, патрульні винесли понад сорок тисяч постанов за неправильне паркування. Якщо порахувати, загалом українці сплатили 10 мільйонів гривень штрафу.

За словами патрульних, за паркування в недозволеному місці, передбачений штраф розміром 255 гривень. Якщо автомобіль суттєво заважає руху – 510.

Відео Де у Києві можна побачити розмітку забороненого паркування та як на неї реагують водії

У Києві з’явилася нова розмітка для любителів залишати своє авто в недозволених місцях. Ініціатори ідеї - патрульні, які лише за цей рік винесли понад 40 тисяч постанов через неправильне паркування. Поліцейські кажуть, деяким водіям байдуже на штрафи, тож вони вирішили підійти до проблеми оригінально. Де можна побачити нову розмітку та як реагують кермувальники - у сюжеті.

Де у Києві можна побачити розмітку забороненого паркування та як на неї реагують водії

Нових таких собі "паркувальних" місць у Києві 65, за кілька днів з'явиться понад 100. У центрі міста їх можна побачити на вулиці Володимирській, Великій Васильківській, Михайлівській, Рейтарській.

Нову розмітку нанесли також на вулиці Хрещатик у центрі Києва. Утім, там вже вранці знімальна група ТСН виявила першого порушника.

"І хочу одразу пояснити, чому їх обрали. Бачимо обстановку, місця, де найчастіше водії залишають авто, неправильно паркують.", - каже перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.

На вулиці Володимирській червоний прямокутник з емблемою поліції відлякує. Але поряд з ним низка порушників, які не правильно припаркувалися. Один із водіїв навіть, ставши у недозволеному місці, заблокував виїзд іншому автомобілю.

Залиште свій коментар

Вибір редакції