Мити по-новому: ТСН дізналася, чи поліпшило дороги у Києві недешеве миття шампунем

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Розчиняють шампунь у воді і розбризкують на автошляхах.

Мити по-новому. Столичні дороги почали чепурити за допомогою шампуню. Розчиняють його у воді і розбризкують на автошляхах. Щоби потім змити вже звичайною водою, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Мереживо з трубочок і клапанів - плюс гігантський бак із мильним розчином. На узбіччі бульвару Дружби народів стоїть незвичний агрегат.

Машина скидає трохи води і виїздить на маршрут. Сто метрів - спеціально для телевізійників - мильні потоки біжать асфальтом. На розпеченій сонцем дорозі мило починає підсихати. Слідом рухається стара мийка вже зі звичайною водою, аби змити шампунь.

ВідеоСтоличні дороги почали мити за допомогою шампуню

Розчиняють його у воді і розбризкують на автошляхах, щоби потім змити вже звичайною водою. Чи поліпшив дороги недешевий процес - бачила ТСН.  

Столичні дороги почали мити за допомогою шампуню

У "Київавтодорі" вражені чистотою вимитої дороги, ТСН здається - стало трохи брудніше. "Якщо ми порівняємо з вами проїжджу частину до і після, то ви одразу побачите різницю. Граніт стає більш яскравим і більш естетичним, можна так сказати", - розповідає гендиректор "Київавтодору" Олександр Густєлєв.

Генеральне прибирання було б якіснішим, якби асфальт був рівним. Навіть тут – на показовій ділянці бульвару Дружби –народів  трапляються ось такі горбки з бетону і щебеню, які фактично утримали весь бруд на місці.

Гендиректор автодору каже, купи граніту присохли до покриття через жадібних перевізників, мовляв, вони перевантажують міксери і розсипають бетон.

Але головна функція мийки виконана. Взимку ж вона розбрискуватиме соляний розчин. Тому "Київавтодор" не став економити і закупив цілу партію.

Дванадцять нових мийок обійшлися мешканцям міста у 56 мільйонів гривень. Це 4,5 мільйони за один такий автомобіль. Генеральне прибирання вийшло недешевим.

Кореспондент ТСН Олександра Мітіна

Залиште свій коментар

Вибір редакції