Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Водночас працівники комунального транспорту вимагали підняття зарплат.

Сьогодні, 12 липня, мітингувальники намагалися зі штурмом прорватися до зали Київради, вимагаючи не підвищувати тарифи на проїзд у громадському транспорті, йдеться у ТСН.16:45.

Зо два десятки пікетувальників спробували дістатися депутатської зали. Їм на заваді стала поліція. Деякі з правоохоронців були у спеціальній амуніції, що обурило активістів. На сесії опозиційні фракції спробували скасувати рішення про підвищення тарифів, проте їм забракло голосів.

На этой фотографии из сегодняшней Киеврады прекрасно все.

Опубліковано Владимиром Хенгистовим Четвер, 12 липня 2018 р.

Під стіни Київради вийшли працівники комунального транспорту з вимогою підвищити їм зарплату. Мер міста Віталій Кличко заявляє: додаткові кошти підуть на розвиток транспортної інфраструктури, ремонт і закупівлю рухомого складу, підвищення заробітних плат. 

"На сьогодні в Київпастрансі не вистачає 2,5 тисячі людей, 500 вакансій в київському метрополітені. Щойно звільнилось ще 3 машиністи, нам потрібно підвищувати зарплату", - наголосив мер столиці.

Нагадаємо, 14 липня вартість проїзду в метро зросте майже вдвічі - до 8 грн. Для постійних користувачів одна поїздка коштуватиме 6,5 гривень.

ВідеоУ Київраді сталися сутички через підвищення тарифів на проїзд

Мітингувальники намагалися прорватися до зали столичної ради, вимагаючи не підвищувати тарифи на проїзд у громадському транспорті. Зо два десятки пікетувальників спробували дістатися депутатської зали. Їм на заваді стала поліція. Деякі з правоохоронців були у спеціальній амуніції, що обурило активістів. На сесії опозиційні фракції спробували скасувати рішення про підвищення тарифів, проте їм забракло голосів. 

У Київраді сталися сутички через підвищення тарифів на проїзд

Вибір редакції