Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Моторошне вбивство в Києві: у лісі виявили розкидані на великій відстані розчленовані людські останки

Про жодні зачіпки для розкриття злочину наразі не відомо.

У лісі на околиці столиці знайшли розчленоване тіло. Злочинець настільки понівечив останки, що на перший погляд неможливо було визначити навіть стать жертви, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Жителі прилеглого району розповідають, що на їхній вулиці із кілька днів працювали десятки правоохоронців. Вони оглядали кожен клаптик, допитували людей, показували страхітливі світлини, тож тепер люди бояться ходити в темну частину доби по вулиці. Поліцію викликав власник собаки, коли його пес знайшов людську руку. При подальшому огляді території правоохоронці знаходили вже інші частини людського тіла на значній відстані одна від одної. Вони були загорнуті у будівельні мішки та присипані землею.

Знайдені ділянки шкіри з татуюванням зняли на фото, однак малюнок поки що ніхто не впізнав. За чутками, вбивство було скоєне ще до Нового року, а на руках жертви знайшли тату із зображенням кота та хреста. Ніхто з місцевих жителів нічого підозрілого не бачив, а в поліції ситуацію не коментують, бо це наразі не в інтересах слідства.

Кореспондент ТСН Антон Страшко

ВідеоУ лісі на околиці столиці знайшли розчленоване тіло

Труп знайшли у Дарницькому районі Києва. Злочинець настільки понівечив останки, що на перший погляд неможливо було визначити навіть стать жертви. Поліція намагалась дізнатись подробиці про загиблого за ділянками шкіри із татуюваннями.

У лісі на околиці столиці знайшли розчленоване тіло

Залиште свій коментар

Вибір редакції