Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Андріївському узвозі розбирають паркан будівництва, проти якого борються активісти

Згідно з рішеннями відповідальних органів, це будівництво є незаконним.

Сьогодні, 11 квітня, працівники КП "Київблагоустрій" демонтують паркан навкруги будівництва, яке вже не перший рік під забороною, передає кореспондент ТСН.

Вранці під будівництвом відбулася акція протесту, під час якої активісти увірвались на територію будівництва та самі намагались розібрати хоча б паркан, а також залазили на будівельний кран, що стоїть на території будівництва.

Активісти показали журналістам документи про те, що будівництво багатоповерхового готелю незаконне – порушення стосуються і самозахоплення землі для будівництва, і порушення поверховості, оскільки на узвозі не можна зводити будівлі вище трьох поверхів. Крім того через це будівництво стався зсув ґрунту, який спричинив виникнення тріщин в інших будинках.

Демонтаж паркану відбувається під наглядом активістів, чи будуть далі розбирати техніку – вирішують.

"На даний момент демонтуватимуть тільки паркан. Щодо будівельної техніки – треба порахувати вартість робіт, щоб демонтувати такий кран", - повідомив заступник директора департаменту благоустрою КМДА Тарас Пантій.

Акція протесту проти забудови Андріївського узвозу

На Андріївському узвозі у Києві протестують проти будівництва багатоповерхового готелю. Активісти побоюються, що зведення новобудови може призвести до зсувів ґрунту, руйнації історичних будівель та навіть великомасштабної катастрофи. Пікетувальники планують встановити намети та заблокувати будівництво. Приєднуйтеся до нашого стріму з місця подій та підписуйтеся на сторінку ТСН Live

Опубліковано ТСН Live 11 квітня 2018 р.

Залиште свій коментар

Вибір редакції