Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На балконі киян оселилися 120 кажанів

Їм доведеться шукати інше місця для зимівлі.

У Києві з балкона житлового будинку дістали 120 кажанів виду руда вечірниця. Про це повідомляє Київська група порятунку тварин у соцмережі Facebook.
 

В период с 5.11 по 9.11 Командой спасения животных принято 112 заявок, совершено 28 выездов. Работали 3 диспетчера, 6...

Опубліковано Kyiv Animal Rescue Group Субота, 9 листопада 2019 р.

"На вулиці Верховинній колонія кажанів виду руда вечірниця помилково влаштувалася на зимівлю в меблях і під шпалерами на закритому балконі. Помилка кажанів полягала в тому, що взимку на балконі занадто тепло для комфортного сну, і вони трохи заважали спати господарям квартири", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що з балкона дістали 120 кажанів, 119 з них відпущено в пошуках кращої зимівлі, одного забрали на лікування.

Нагадаємо, 2018 року повідомлялося, що у службах порятунку тварин збільшується кількість заявок на порятунок рукокрилих, які залітають до квартир. 

Відео У Харкові понад дві тисячі кажанів випустили на волю після тривалого лікування

Кажанів везли до Харкова зі всієї України, адже цей центр унікальний, і лише тут готові відгодовувати та лікувати лиликів, які раптово прокинулися серед зими. І напередодні ввечері всіх, хто одужав та набрався сил, відпустили на волю. Кажанячий випускний бачила ТСН.  

У Харкові понад дві тисячі кажанів випустили на волю після тривалого лікування

Залиште свій коментар

Вибір редакції