Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Київщині державі повернули ліс вартістю півмільярда гривень

На Київщині державі повернули ліс вартістю півмільярда гривень

Лісова ділянка має площу 41 га.

Прокуратура Київської області повернула державі землю лісу в Бориспільському районі, яка незаконно перебувала у приватній власності.

Про це йдеться на сайті відомства.

"Господарський суд області визнав недійсним державний акт на право власності, договір іпотеки та права товариства на лісову ділянку", - повідомили у прокуратурі.

Ліс має площу 41 га та коштує понад 437 млн грн.

"Спірні ділянки належать до земель лісогосподарського призначення, а рішення уповноваженого органу державної влади про вилучення цих земель з державної власності та зміну їхнього цільового призначення для ведення підсобного сільського господарства не ухвалювали", - з'ясували у прокуратурі.

Також відомо, що Бориспільський держлісгосп не надавав погодження на вилучення з власності держави.

Раніше правоохоронці на Закарпатті викрили схему незаконного продажу деревини. Вони виявили маже 500 кубометрів зрубаного лісу на суму у понад 700 тисяч гривень.

Відео Правоохоронці викрили незаконний продаж деревини, хоча самих вирубок у лісі не знайшли

Вирубок у лісі на Закарпатті ще не знайшли, але вже заарештували кілька сотень кубів смереки, начебто краденої в Брустурянському лісгоспі. Там на хабарі в понад 125 тисяч гривень затримали майстра лісу і провели десятки обшуків. Однак, підприємці повстали на захист лісгоспу.

Правоохоронці викрили незаконний продаж деревини, хоча самих вирубок у лісі не знайшли

Залиште свій коментар

Вибір редакції