Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Київщині державі повернули ліс вартістю півмільярда гривень

Лісова ділянка має площу 41 га.

Прокуратура Київської області повернула державі землю лісу в Бориспільському районі, яка незаконно перебувала у приватній власності.

Про це йдеться на сайті відомства.

"Господарський суд області визнав недійсним державний акт на право власності, договір іпотеки та права товариства на лісову ділянку", - повідомили у прокуратурі.

Ліс має площу 41 га та коштує понад 437 млн грн.

"Спірні ділянки належать до земель лісогосподарського призначення, а рішення уповноваженого органу державної влади про вилучення цих земель з державної власності та зміну їхнього цільового призначення для ведення підсобного сільського господарства не ухвалювали", - з'ясували у прокуратурі.

Також відомо, що Бориспільський держлісгосп не надавав погодження на вилучення з власності держави.

Раніше правоохоронці на Закарпатті викрили схему незаконного продажу деревини. Вони виявили маже 500 кубометрів зрубаного лісу на суму у понад 700 тисяч гривень.

ВідеоПравоохоронці викрили незаконний продаж деревини, хоча самих вирубок у лісі не знайшли

Вирубок у лісі на Закарпатті ще не знайшли, але вже заарештували кілька сотень кубів смереки, начебто краденої в Брустурянському лісгоспі. Там на хабарі в понад 125 тисяч гривень затримали майстра лісу і провели десятки обшуків. Однак, підприємці повстали на захист лісгоспу.

Правоохоронці викрили незаконний продаж деревини, хоча самих вирубок у лісі не знайшли

Залиште свій коментар

Вибір редакції