Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Майдані Незалежності відновив роботу головний годинник України

Від моменту пожежі в лютому 2014 року табло не працювало.

Головний годинник країни відновив свою роботу. Це сталося вперше з 2014 року, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Електронне табло розмістили на відновленому Будинку профспілок. Його повернення стало заключною крапкою у відновленні будівлі, яка вщент вигоріла під час Революції Гідності. Годинник працює поки що в тестовому режимі. З 24-метрової висоти кияни та гості міста дізнаються про точний час та погодні умови. Безперебійно відновлений покажчик запрацює за тиждень.

Відео На Будинку профспілок відновив роботу головний годинник країни

І по суті його повернення стало заключною крапкою у відновленні будівлі, яка вщент вигоріла під час Революції Гідності. Поки що в тестовому режимі - з 24-метрової висоти - кияни та гості дізнаються про точний час та погодні умови. 

На Будинку профспілок відновив роботу головний годинник країни

Нове табло більше від попереднього, до того ж ще й циклічне. Ще не відомо, як зазвучить київський "біг бен" - із попереднього щогодини лунав народний гімн столиці "Як тебе не любити, Києве мій".

Як повідомлялося, при відновленні Будинку профспілок стався скандал. У день Свободи та гідності там відкрили ресторан KFS, відомий смаженою курчатиною. З огляду на те, що в будівлі під час трагічних подій Майдану в пожежі гинули люди, активісти сприйняли це, як знущання.

Фотогалерея Під час демонтажу біля Будинку профспілок влаштували побоїще (7 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції