На місці прориву труби у центрі Києва утворилася двометрова яма

Комунальники шукаючи причину розрили до шести метрів

Прірва у самому центрі столиці. На Бульварно-Кудрявській вулиці в Києві провалився асфальт. Рух центральною частиною міста впродовж дня був ускладнений, йдеться в ТСН.19.30.

Від самої ночі рух на цій ділянці вулиці закрито. Поліція пускає автомобілі в об'їзд. Просто посеред проїжджої частини яма, завширшки у шість метрів.

Півночі цією вулицею текли потоки брудної води. Провалля тут сталося близько першої години ночі і тільки завдяки цьому жодна машина не провалилась і ніхто не постраждав: вночі тут просто не було автомобілів.

Глибина цього провалля понад два метри. Нині комунальники яму ще більше розкопали: намагалися зрозуміти, де і чому прорвало. Дізналися: 150 діаметр 300 міліметрів труба!

Без води через аварію залишаються – вісім житлових будинків. Комунальники запевняють, що вже до вечора водопостачання буде відновлено. Сьогодні ж обіцяють поновити рух Бульварно-Кудрявською вулицею.

В центрі Києва посеред проїжджої частини яма завширшки у шість метрів

На Бульварно-Кудрявській вулиці в Києві провалився асфальт . Від самої ночі рух на цій ділянці вулиці закрито. Нині комунальники яму ще більше розкопали: намагалися зрозуміти, де і чому прорвало. Без води через аварію залишаються вісім житлових будинків. Комунальники запевняють вже до вечора водопостачання буде відновлено.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: