Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

ТСН побувала на стадіоні, де зустрінуться політичні опоненти.

На стадіоні "Олімпійський" продовжується підготовка до дебатів кандидатів в президенти України Петра Порошенка та Володимира Зеленського, які відбудуться 19 квітня.

На полі вже встановили дві сцени, і продовжують монтаж конструкцій, передає кореспондент ТСН. Як відомо, адміністрація спорткомплексу надала рівні можливості обом кандидатам. Втім, команда Порошенка не згодна з тим, що сцен має бути дві – вони воліють бачити кандидатів поруч, але свою станцію все ж зводять.

Раніше гендиректор "Суспільного телебачення" Зураб Аласанія повідомив, що штаби погодились про єдину трансляцію дебатів зі стадіону – її забезпечить суспільний мовник. Від ЦВК чекають на рішення, чи можливо змінити офіційний час проведення дебатів у телестудії, аби політичні опоненти змогли виступити і на стадіоні, і на "Суспільному".

ВідеоДві сцени зводять на НСК "Олімпійський" окремо для кожного кандидата

Поки що сторони не узгодили до кінця формат заходу, але вирішили встановити окремі сцени для одного та іншого кандидата. Майданчик Зеленського вже майже готовий. Сцену для Порошенка почали монтувати сьогодні вранці. Розташовані будуть майданчики один навпроти іншого. Між ними фанзона із глядачами.    

Дві сцени зводять на НСК "Олімпійський" окремо для кожного кандидата

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції