Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Рух будівельного транспорту відбувається дуже повільно та з сутичками.

Сьогодні, 19 червня, на Русанівських садах у Києві дачники знову намагаються заблокувати рух вантажівок з будівельними матеріалами, які рухаються до будівництва Подільсько-Воскресенського мосту, передає кореспондентка ТСН.

На допомогу будівельникам прийшли десятки правоохоронців – вони звільняють дорогу і не дають протестувальникам повністю перекрити рух техніки. Впродовж дня спалахують конфлікти і невеликі штурханини. Люди обурені тим, що міська влада до них не дослухається і вимагають зустрічі з мером міста Віталієм Кличком.

Як відомо, раніше дачники заявляли, що не проти будівництва мосту на Троєщину, однак занепокоєні тим, що транспортна розв'язка буде проходити у них під домами, а будівельна техніка і можливий подальший інтенсивний рух транспорту знищить тамтешні вулиці. Показують документи про те, що земля, якою їздять вантажівки, належить не місту, а членам дачного кооперативу, тому і рухатись їхніми вуличками техніка не повинна.

Сутички і супротив будівництву тут спалахують постійно – нещодавно там навіть будували барикади. Натомість мер Києва Віталій Кличко заявляє, що немає жодної заборони на пересування цими вулицями, а дачників звинувачує у нехтуванні інтересами громади та супротиві будівництву мосту.

"Дорога по вулицях Садова, Залізнична та Дамбова, відповідно до генплану міста Києва до 2020 року, належить до автомагістралей районного значення. Ці вулиці в комунальній власності міста. З активістами була не одна зустріч. Вони вимагають, щоб міст був спроектований з урахуванням їхніх вимог, незважаючи на проект якому вже багато років. Місто не може зупинити будівництво мосту", - заявив Кличко днями під час щоденного брифінгу.

Відео На Русанівських садах у Києві із сутичками продовжують будувати міст на Троєщину

Сьогодні будівельникам допомагають десятки правоохоронців – вони відтискають місцевих дачників та пропускають важку техніку на будівництво. Протягом дня спалахують конфлікти і невеликі сутички.

На Русанівських садах у Києві із сутичками продовжують будувати міст на Троєщину

Водночас очільник столиці стверджує, що влада погодилась на деякі побажання активістів, які можливо врахувати зараз у проектній документації. Між мешканцями і громадською організацією було підписано меморандум про співпрацю. Мешканці зобов’язалися не перешкоджати будівництву.

"Двічі був зроблений ямковий ремонт вулиці після проїзду великої техніки. Міст потрібен місту. І будується згідно з вимогами і на нього чекають сотні тисяч киян, які мешкають на Лівому березі. Наша мета – до кінця року запустити сполучення цим мостом. Блокувати будівництво такого об’єкту є неприпустимим і безвідповідальним", - наголосив мер Києва.

Нагадаємо, Подільсько-Воскресенський міст був запроектований в середині дев’яностих. На початку двохтисячних його почали будувати. За планом він мав з’єднати правобережний Поділ із лівобережними Троєщиною та Воскресенкою. Будівництво триває двадцять років.

Відео Жителі Русанівських садів перекрили рух вантажівок з піском до будівельного майданчика мосту

"Ми не проти моста на Троєщину, ми проти його розв’язок у нас під вікнами" - із таким гаслом жителі столичних Русанівських садів продовжують блокувати рух вантажівок до будівельного майданчику Подільсько-Воскресенського мосту. Вздовж вулиці Центральна вишукувалось із десяток самоскидів із піском. Саме їх зупинили і не пускають місцеві.

Жителі Русанівських садів перекрили рух вантажівок з піском до будівельного майданчика мосту

Залиште свій коментар

Вибір редакції