Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На столичній Кільцевій дорозі відновили ремонтні роботи до 2019 року

Заступник Кличка розповів про джерела фінансування.

На Кільцевій дорозі у Києві відновили ремонтні роботи. Їх планують завершити 2019 року.

Про це в ефірі "112 Україна" повідомив заступник міського голови Дмитро Давтян.

За його словами, 2018 року планується з'єднати вулиці Рокосовського та Дегтяренка, а наступного, 2019, прокласти асфальт до вулиці Богатирської. Зараз вже прокладені шляхопроводи через Богатирську та залізничні колії. Також оснащено підземний перехід.

"Зараз нарешті відновлено фінансування, тому і всі заплановані роботи вже відновлені ... Зараз там почали насип земляного полотна і частково влаштували інженерні мережі, а на вихідних працюватимуть асфальтоукладальники", - сказав Давтян.

На вулиці Сім'ї Кульженко, за словами заступника мера, працюють безперервно. Ділянки від вулиці Лугової до Великої Кільцевої мають завершити навесні 2019 року. Але до кінця цього року там вкладуть нижній та середній шари, тому рух відновлять до кінця 2018.

Давтян розповів, що фінансування реконструкції Кільцевої йде від митного експерименту, Державного фонду регіонального розвитку та місцевого бюджету. 

ВідеоНа Кіровоградщині розпочали ремонт тридцяти кілометрів траси Кропивницький–Миколаїв

Дорога в жалюгідному стані, подекуди асфальтне покриття зійшло зовсім. Понад три десятки кілометрів суцільного нового асфальту вже вкладають на ділянці між виїздом з Кропивницького до межі з Бобринецьким районом. На цей шмат шляху в південному напрямку з держбюджету виділили 166 мільйонів гривень.

На Кіровоградщині розпочали ремонт тридцяти кілометрів траси Кропивницький–Миколаїв

Нагадаємо, у червні розпочалися ремонтні роботи на 30 кілометрах траси Кропивницький - Миколаїв на Кіровоградщині. 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції