Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Столичному шосе в Києві авто розігналося до 222 км/год

Неймовірне перевищення швидкості зафіксоване напередодні.

У Києві на Столичному шосе електронна система TruSign зафіксувала величезне перевищення швидкості. Автомобіль рухався містом зі швидкістю 222 км/год.

#небезпечнашвидкісь Жахливе перевищення швидкості зафіксувала минулої доби електронна система TruSign на Столичному...

Опубліковано Центр організації дорожнього руху Вівторок, 19 листопада 2019 р.

Як повідомляє у фейсбук Центр організації дорожнього руху, загальні результати моніторингу невтішні: 67,8% від загальної кількості авто, які проїхали трасою за добу, порушили швидкісний режим. Середня швидкість руху Столичним шосе за добу становила 76,4 км/год. При цьому 6,88% автівок перевищили швидкість більше, ніж на 50 км від дозволеної.

Раніше повідомлялося, що водії в Києві масово ігнорують встановлений на зимовий час швидкісний режим у 50 км/год на магістралях, де влітку можна їздити більш швидко. У поліції пояснюють, що за статистикою через перевищення швидкості стається чи не найбільше смертельних ДТП, тому до цього стільки й уваги.

Відео Відсьогодні максимальна швидкість на усіх дорогах Києва - 50 кілометрів за годину

До цього понад пів року на деяких проспектах дозволяли їхати швидше - 80 кілометрів. Але на зимовий час - аж до 1 квітня, ці знаки прибрали. Патрульні з вимірювачами швидкості зупинятимуть водіїв, якщо ті їхатимуть на понад 20 кілометрів швидше за дозволене.

Відсьогодні максимальна швидкість на усіх дорогах Києва - 50 кілометрів за годину

Залиште свій коментар

Вибір редакції