Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
НАБУ здійснило обшук у Шевченківському райсуді Києва

Слідчих цікавив кабінет одного з суддів.

Детективи Національного антикорупційного бюро України провели обшук  в особистому кабінеті судді Шевченківського районного суду міста Києва. Цю інформацію підтверджують як в офіційній заяві суду, так і в антикорупційному органі.

Слідчі виконували ухвалу Солом’янського суду столиці, видану в межах розслідування справи щодо декларування недостовірної інформації. Детективам було надано дозвіл вилучити в разі знайдення певні предмети, але в суді наголошують, що працівники НАБУ забрали з кабінету судді те, що не було зазначене в дозвільному документі.

ВідеоОселю заступниці голови Державної міграційної служби Діни Пімахової обшукало НАБУ

Обшук у заступниці голови Державної міграційної служби. До оселі Діни Пімахової прийшло Національне антикорупційне бюро. У листопаді минулого року саме її звинуватили в участі у злочинному угрупованні, до якого входять посадовці міграційної служби. Вони нібито системно вимагали гроші за надання іноземцям громадянства України. Тоді справа Пімахової спровокувала гучне протистояння між Генеральною прокуратурою та Національним антикорупційним бюро.

Оселю заступниці голови Державної міграційної служби Діни Пімахової обшукало НАБУ

У бюро пояснили, що здійснювали слідчі дії одночасно за адресами проживання та роботи фігуранта кримінального провадження, а вилучали майно судді, котре не відображене в його декларації. "У ході обшуків детективи НАБУ вилучили речі та документи, які мають статус тимчасово вилученого майна, доля яких буде визначатися в порядку, визначеному законодавством", - пояснили в НАБУ.

Ані суд, ані бюро не розголошують прізвища судді, котрий опинився в центрі уваги детективів антикорупційного органу. Однак за даними джерел Української правди, мова йде про суддю Олега Лінника.

Залиште свій коментар

Вибір редакції