Нардеп Савченко після наїзду машиною побіцяла бабусі капусту і "заморозку"

Очевидець ДТП також додала, що нардеп Савченко гладила постраждалу по нозі, піднімала штани, щоб подивитися на ногу, але ніякої допомоги не надавала.

Сьогодні, 13 квітня, в Києві на вулиці Драйзера, 4, автомобіль нардепа Надії Савченко, за кермом якого була її сестра Віра, збив літню жінку.

Повідомлялося, що Надія Савченко вийшла з авто і надала жінці першу допомогу: оглянула коліно, опрацювала балончиком з заморожуванням від травм і забинтувала. Сестри дочекалися швидкої та передали жінку лікарям.

Свідок ДТП Ксенія, розповіла ТСН.uа, що нардеп пообіцяла бабусі купити капусту і "заморозку".

"Я виходила о 9 годині. Там було вже одна ДТП, всі дивилися туди. Повертаю погляд і бачу як машина здає назад і падає бабця. У неї вивих ноги, вона буквально була вигнута в інший бік. Я викликала швидку і ще один хлопець. Тоді вийшла жінка з машини, я відразу не зрозуміла, хто вона. Стала чіпати ногу, боялася щось робити, тому що бабуся дуже кричала. Вона її заспокоювала на словах, щоб з шоком її впоратися. Ніякої першої допомоги не надавала, тим більше "заморозку", – розповіла очевидиця.

Дівчина також додала, що нардеп Савченко гладила її по нозі, піднімала штанину, щоб подивитися на неї.

"Це все, що вона зробила. Потім ми принесли жінці стілець і посадили", – додала Ксенія.

За її словами, жінку вмовляли поїхати до лікарні, на що вона говорила "нащо мені швидка, дайте грошей".

Їй пояснили, що їй можуть заплатити набагато менше, ніж обійдеться лікування і щоб вона їхала до лікарні і дочекалася результатів. На це літня жінка почала кричати, що вона буде стояти в черзі за пенсією з такою ногою, на що Савченко пообіцяла, що їй пенсію дадуть позачергово.

Нардеп Надія Савченка також сказала бабусі, що купить їй капусту.

"Ми вам купимо капусту, ми вам дамо "заморозку". Я вам зараз покажу, як робить. Вам не треба буде вже капуста, у вас буде кращий засіб. Зараз сестра купить", – сказала депутат.

Савченко обіцяла бабусі після наїзду капусту і "заморозку"

Надія Савченко після того, як її сестра Віра наїхала на жінку, спробувала заспокоїти постраждалу. Їй принесли стілець, але бабуся жалілась, що не зможе відтепер повноцінно пересуватися. Нардеп переконувала, що постраждала буде отримувати пенсію без черг і їй буде надана необхідна допомога. Відео було опубліковано в групі "Троєщина ВК".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: