"Наташу і Машу підірвали": матір пораненої вибухом на Бессарабці жінки розповіла про пережите

Постраждалі зараз лежать в одній лікарні на сусідніх поверхах.

Лікарі продовжують боротьбу за життя Наталії Целовальникової, котра перебувала за кермом машини, що вибухнула минулого тижня біля столичного Бессарабського ринку. Жінка має понад 50% опіків шкіри, її стан залишається дуже важким, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Мати постраждалої Ірина Конєва вперше за цей час наважилася зустрітися з журналістами та розповісти про свою доньку. Свій стан описує так: сльози, надія та обурення через чутки та домисли щодо обставин вибуху і особистого життя доньки.

ВідеоМати жінки, яка вижила після підриву у Києві, розповіла про вибух і особисте життя доньки

Її Наталія і 7-річна онучка Маша нині обидві в опіковому центрі. Малу максимально оберігають від новини, що її мама всього на поверх вище – в реанімації. "Вона постійно про маму питає, чому я дзвоню мамі, а вона не відповідає. Тому що лікар забрав у неї телефон і поки не дозволяє розмовляти", - каже жінка, котру звістка про вибух застала на Закарпатті, де та гостювала у подруги. Страшна новина вмістилася всього в кілька слів від колишнього зятя: "Наташу, Машу підірвали, Маша жива – ось таке було повідомлення".

На ранок Ірина була в Києві і добре пам'ятає, коли вперше побачила доньку. "Дуже хочу висловити свою вдячність від материнського серця лікарям! Тому що те, що вони зробили – це просто", - не знаходить слів жінка. Знає Ірина і кому завдячувати за життя онуки – її рятівника Віталія побачила саме в ефірі ТСН. "Це диво, що на землі є такі люди. Я йому дуже вдячна, що він не побоявся, і ось у такій ситуації надав допомогу Маші", - каже її бабуся.

Фотогалерея Модельне минуле та червоні хідники. Що відомо про постраждалу внаслідок вибуху на Бесарабці (10 фото)

Не розуміє Ірина тих, хто пише образливі статті та залишає про Наталю коментарі у соцмережах – мовляв, та жила за рахунок чоловіків. Зі слів матері, це відверта брехня – донька має диплом магістра-менеджера, вчила іноземні мови, відвідувала бізнес-тренінги. А ще була дуже турботливою донькою і незадовго до трагедії подарувала мамі мрію – подорож за кордон. "Вона завжди вдосконалювалася, розумієте? Казала, мама, це не та висота, я маю бути вище, тому що це – не межа", - розповідає матір.

Про свари доньки з колишнім чоловіком Ірина говорити не хоче, бо це, мовляв, може статися з кожною родиною. Відомо, що останні півтора роки вони судилися за те, з ким має жити Маша. Вона була з батьком, і він дозволяв Наталії бачиться з донькою лише за своєї присутності. У день трагедії зробив виняток.

Лікарі уникають прогнозів щодо майбутнього Наталії, на її лікування потрібні гроші та донорська кров. Ірина каже, що допомогають навіть незнайомі їй люди. "Коли бачиш ці суми – 50 гривень, 100 гривень. Я дуже вдячна цим людям, може, ці 50 гривень для них дуже великі гроші, але вони все одно знайшли можливість відправити їх у допомогу Наташі та Маші. Я дуже вдячна всім", - каже вона. Долучитися до цієї допомоги можна грошовим переказом на її картку за реквізитами: Приватбанк, картка 5363 5423 0673 9328, отримувач Ірина Конєва.

Також мама Наталії Целовальникової шукає донорів – потрібно 5 людей з будь-якою групою крові. На них чекають у понеділок на вулиці Краківській в опіковому центрі Києва.

Кореспондент ТСН Іван Гребенюк

Залиште свій коментар