Небезпечний смаколик: через масові отруєння у Києві влаштували рейд МАФами з шаурмою

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Інспектори виявили 21 випадок невідповідності вимогам законодавства про харчові продукти.

Держслужба з безпеки продуктів та захисту споживачів провела рейд Києвом для виявлення точок продажу шаурми, де порушуються санітарні норми.

Про це повідомляється на сайті Держпродспоживслужби.

Було створено 15 інспекційних груп, які протягом 3 серпня в 10 районах столиці перевірили понад 50 МАФів з продажу шаурми.

Інспектори виявили 21 випадок невідповідності вимогам законодавства про харчові продукти.

"Порушення, зокрема, стосувалися відсутності маркування на сировині, відсутності особистих медичних книжок, недотримання санітарних та гігієнічних норм, відсутності або непред’явлення дозволів на встановлення МАФів та документів щодо реєстрації потужностей», - йдеться у повідомленні.

ВідеоКіоски з шаурмою, якою отруїлись 70 людей, продавали без дозволу

Уся отруйна шаурма у Києві належить одному власнику, а м'ясо привозив один постачальник. Про це заявили у столичній Держслужбі з питань безпечності продуктів. 70 киян за кілька днів отруїлися шаурмою, імовірно, зараженою сальмонелою. Продавцям загрожує кримінальна відповідальність.

Кіоски з шаурмою, якою отруїлись 70 людей, продавали без дозволу

Під час рейду інспектори "спостерігали типове явище "негайного" закриття МАФів у разі появи інспекторів Держпродспоживслужби або після приїзду поліції".

Тим часом кількість отруєних від вживання шаурми в Києві зросла до 83 осіб. Серед отруєних також 12 дітей. Постраждалі поскаржилися, що купували фастфуд на Броварському проспекті. Спочатку постраждалих від отруєння було 16, згодом їхня кількість зросла. Люди отруїлися фастфудом у чотирьох різних точках Києва: біля станцій метро "Дарниця", "Лісова", на Поштовій площі та на Оболоні.

Вибір редакції