Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Несподівана могила в центрі Києва: батька померлої дитини "надихнула" стаття в газеті

Несподівана могила в центрі Києва: батька померлої дитини "надихнула" стаття в газеті

Чоловіка нині шукають правоохоронці, котрі ще не визначилися з кваліфікацією цієї події.

У столичному парку Слави комунальники виявили надгробок із даними померлої людини. Виявилося, що посеред міста батько поховав свою дитину, якій був лише місяць, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Знахідку зробили випадково – у хащі, де була могила, забрели коммунальники, які й виявили поховання, якого ще торік там не було. "Знайшли, коли згрібали листя. Десь 30 на 30 сантиметрів", - каже прибиральниця. Комунальники викликали поліцію. Фахівці підняли плиту, під нею знайшли металеву урну. На ній теж були вказані дати народження та смерті.

Відео Урну з прахом немовля знайшли у середмісті Києва

Могила у центрі Києва. У столичному парку Слави вранці комунальники виявили надгробок із даними людини. Виявилось, що посеред міста батько поховав свою дитину, якій був усього місяць.

Урну з прахом немовля знайшли у середмісті Києва

Спершу знахідку до рук узяли сапери – перевірити, чи, бувало, це не бомба. Але всередині був прах. Згодом з’ясувалося, що малюк на ім'я Макар помер два роки тому. Йому було лише кілька тижнів. ТСН відшукали матір, котра телефоном розповіла, що через тиждень після народження лікарі поставили її Макару діагноз: захворювання головного мозку. Родина складала гроші на лікування через благодійні фонди, але врятувати малюка не вдалося. Він помер, тіло спалили в крематорії, там прах зберігався кілька місяців. "На Байковому його кремували. Він там знаходився і його треба було поховати", - розповіла жінка.

Рік тому батько померлого хлопчика забрав урну. Своїй колишній дружині він розповів, що не обов'язково ховати на цвинтарі. "Він прочитав, що можна десь у парку. Він так думав, показував якусь виписку в газеті. Я ж намагалася зберегти життя дитині, котра була в лікарні", - пояснила матір померлого хлопчика. Слідчі допитали жінку, а тепер шукають батька дитини і вирішують, як кваліфікувати цю подію. Після слідчих дій прах дитини дозволять поховати на цвинтарі.

Кореспондент ТСН Антон Страшко

Залиште свій коментар

Вибір редакції