Нік Вуйчич прибув до Києва і готується виступити на Хрещатику

Його торішні заклики до змін поки що не втілилися в матеріальний результат.

Через рік до України, як і обіцяв, прилетів легендарний Нік Вуйчич – людина, яка історією власного життя змогла надихнути мільйони по всьому світу. Він не тільки збирає стадіони своїми лекціями, а й знімається в кіно, пише книги, співає, має люблячу дружину та двох синів, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Він намагався усміхатися, хоча після довго перельоту був помітно втомлений. В аеропорту Ніка Вуйчича зустрічають сотні прихильників. Торік він на закритому обіді з київськими бізнесменами і владою закликав зробити місто зручнішим для людей з особливими потребами. Зокрема, йшлося про пандуси.

ВідеоДо України прилетів легендарний Нік Вуйчич, аби виступити на Хрещатику

Перевірити, чи почули торік Вуйчича і чи змінився Київ, ТСН запросила людей із інвалідністю. 19-тирічна Саша також чула звернення Вуйчіча. Через помилку лікарів дівчина з дитинства прикута до візочка, а до Києва переїхала з малого міста навмисне – думала, що велике місто буде більш пристосоване і матиме більше можливостей. Однак і тут вона себе відчуває обмеженою – без сторонньої допомоги вийти за межі будинку нереально. Звичайні на перший погляд речі – поїздки в метро, трамваї, похід в аптеку чи магазин – це справжні випробування для Саші.

Однак із загальної картинки є винятки, наприклад, Повітрофлотський проспект після реконструкції. Там тротуари зробили доступними для всіх, але цього замало – безбар'єрним має бути увесь Київ, кажуть київські бізнесмени. Нещодавно вони об'єдналися в асоціацію, мета якої - облаштування хоча б основних місць відпочинку у Києві. Але поки що немає головного - діалогу з владою. "Ми завжди відкриті для співпраці. Вперше чую, що є таке бажання. Ми готові і підтримуємо такі проекти", - переконує у відповідь мер Кличко.

Вперше благодійний виступ Ніка Вуйчича відбудеться в Києві на Хрещатику

Олександра вважає, що за рік суттєво нічого не змінилося, і пропонує почати хоча б із Хрещатика, де в неділю виступатиме Нік Вуйчич. Він знову говоритиме про безбар'єрність, доброту і закликатиме до совісті чиновників. Також обіцяє озвучити свої враження про Київ після річної розлуки.

Кореспондент ТСН Іван Гребенюк

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: