Нік Вуйчич прибув до Києва і готується виступити на Хрещатику

Його торішні заклики до змін поки що не втілилися в матеріальний результат.

Через рік до України, як і обіцяв, прилетів легендарний Нік Вуйчич – людина, яка історією власного життя змогла надихнути мільйони по всьому світу. Він не тільки збирає стадіони своїми лекціями, а й знімається в кіно, пише книги, співає, має люблячу дружину та двох синів, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Він намагався усміхатися, хоча після довго перельоту був помітно втомлений. В аеропорту Ніка Вуйчича зустрічають сотні прихильників. Торік він на закритому обіді з київськими бізнесменами і владою закликав зробити місто зручнішим для людей з особливими потребами. Зокрема, йшлося про пандуси.

ВідеоДо України прилетів легендарний Нік Вуйчич, аби виступити на Хрещатику

Перевірити, чи почули торік Вуйчича і чи змінився Київ, ТСН запросила людей із інвалідністю. 19-тирічна Саша також чула звернення Вуйчіча. Через помилку лікарів дівчина з дитинства прикута до візочка, а до Києва переїхала з малого міста навмисне – думала, що велике місто буде більш пристосоване і матиме більше можливостей. Однак і тут вона себе відчуває обмеженою – без сторонньої допомоги вийти за межі будинку нереально. Звичайні на перший погляд речі – поїздки в метро, трамваї, похід в аптеку чи магазин – це справжні випробування для Саші.

Однак із загальної картинки є винятки, наприклад, Повітрофлотський проспект після реконструкції. Там тротуари зробили доступними для всіх, але цього замало – безбар'єрним має бути увесь Київ, кажуть київські бізнесмени. Нещодавно вони об'єдналися в асоціацію, мета якої - облаштування хоча б основних місць відпочинку у Києві. Але поки що немає головного - діалогу з владою. "Ми завжди відкриті для співпраці. Вперше чую, що є таке бажання. Ми готові і підтримуємо такі проекти", - переконує у відповідь мер Кличко.

Фотогалерея Вперше благодійний виступ Ніка Вуйчича відбудеться в Києві на Хрещатику (4 фото)

Олександра вважає, що за рік суттєво нічого не змінилося, і пропонує почати хоча б із Хрещатика, де в неділю виступатиме Нік Вуйчич. Він знову говоритиме про безбар'єрність, доброту і закликатиме до совісті чиновників. Також обіцяє озвучити свої враження про Київ після річної розлуки.

Кореспондент ТСН Іван Гребенюк

Залиште свій коментар