Новий рік на Софійській площі зустріли 70 тисяч українців

Приблизні підрахунки оприлюднила муніципальна влада столиці.

За приблизними підрахунками організаторів, Новий 2016 рік на Софійській площі поряд з головною новорічною ялинкою країни зустріли понад 70 тисяч киян та гостей міста. Про це повідомляє прес-сулужба Київської міської державної адміністрації.

Новорічна ніч на Софійській площі розпочалася концертною програмою "Новий Рік між двома дзвіницями", у рамках якої відбулися виступи симфонічного оркестру "Київ Класік", академічних солістів та учасників телевізійних талант-шоу.

Після урочистої зустрічі Нового року, всі гості свята мали змогу подивитися неймовірне світлове шоу, що проходило на Володимирському проїзді, а потім взяли участь у флешмобі "Ланцюг щастя між двома дзвіницями".

"Крім центральної локації, 2016 рік кияни та гості міста зустрічали на Поштовій площі, Троїцькій площі, Контрактовій площі та на Співочому полі", - зазначають у КМДА.

Як повідомили в Управлінні з питань надзвичайних ситуацій Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища, у ніч з 31 грудня на 1 січня у місті надзвичайних ситуацій зареєстровано не було. Мережі опалення, енергопостачання та водопостачання функціонують у нормальному режимі.

За інформацією Департаменту охорони здоров'я, до медиків, що чергували на Софійській площі, звернень не надходило.

Раніше було оприлюднене вражаюче відео того, як у Києві святкували Новий рік. Ролик було знято у форматі 4K виданням Радіо Свобода спільно з компанією Dronarium з допомогою безпілотника.

Залиште свій коментар