Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Оболонський Діоген: у Києві колишній пожежник третій рік живе у халабуді на дереві

Пояснення безхатька не завжди логічні.

Київський безхатько змайстрував собі дім на дереві на березі столичного озера Йорданське і вже живе там понад два роки. За драбину до висотної халабуди в нього стовбур, який прогризли бобри. А від дощу захищають нанесені в хижку парасольки. Місцеві вже охрестили його оболонським Діогеном. Сам безхатько зізнається, що будувався тимчасово, але затримався на роки, йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

У туфлях, вичищених до блиску, він уміло стає на стовбур похиленого дерева і, притримуючись за гілки, вилазить на висоту майже третього поверху. Там у нього саморобний дім на дереві.

Сивочолий, без запаху алкоголю господар  ганчір'яної халабуди в лісі на Оболоні не схожий на пересічного безпритульного. Володимир Андрійович Грицак цитує Сковороду, любить читати книжки і ходити в бібліотеки.

ВідеоКиївський безхатько змайстрував собі дім на дереві біля озера

За драбину до висотної халабуди в нього - стовбур, який прогризли бобри. А від дощу захищають нанесені в хижку зонтики. Місцеві вже охрестили його Оболонським Діогеном. Сам безхатько, зізнається, будувався тимчасово, але затримався на роки.

Київський безхатько змайстрував собі дім на дереві біля озера

Дім із краєвидом на озеро і Київ – це звучить красиво, проте, як зізнається столичний безхатько, жити у домі на дереві із мотлоху насправді дешевше, ніж хостел, і те, що він може дозволити собі на свою пенсію.

Усе його майно в рюкзаку. Він показує своє посвідчення ветерана праці і розповідає - позаду в нього 30 років служби в пожежній частині Києва.

Живе тут уже третій рік після того, як у його кімнаті в гуртожитку жити стало неможливо.   Мовляв, там немає електрики та газу, та ще й до всього зламався ключ у дверях.

Пояснення київського безхатька не завжди логічні, на пропозицію допомогти з ремонтом дверей відмовляється, адресу гуртожитку приховує, проте  зрозуміло одне – він щомісяця отримує свою пенсію. "2,5 тисяч. Це тиждень борщик, а далі кип'яток", – каже Володимир.

Знайшли екзотичного мешканця випадково екологи та місцеві краєзнавці. Захаращене озеро Йорданське якраз почали чистити і під час огляду хащів виявили на дереві людину. Володимиру активісти  співчувають, то ж проситимуть, щоб його дім зеленбудівці не руйнували.

Оболонський Діоген зворушений. Хоча нічого незвичайного в тому, що живе на дереві, не бачить, прибирає після себе знизу сміття і  чи залишиться тут не знає, бо ще шукає своє місце сили.

Кореспондент ТСН Світлана Березівська

Залиште свій коментар

Вибір редакції